Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy bu areneda meyvesini kullanmıycak sanırım yoksa herkez tanır bakalım meyvesini kullanmadan nasıl dövüşücek çok merak ediyorum :D

Bölümün özeti; Ateş meyvesini harcadığı için ‘’ oda’ya ‘’ sinirlenen hayranları mutlu sona ulaştı …

Luffy beklediğim tepkiyi verdi meyveyi önemsediğini biliyorduk zaten, asıl nokta meyveyi ne yapacakları.

Büyük ihtimal zor durumda Luffy Dof'a kaptırmamak için meyveyi yiyecek.

Sanji yine koptu öpücükle kan kaybından ölüyorsa ....... ölür.

Luffy saf gücünü gösterdi adamların içinde küçük çocuk gibi kalsada zorlanmadan koca devi devirdi.

Lucy şov başlar meyve kullanmadan nasıl dövüşecek görelim.

Luffy mantığıyla hareket etti yiyemem dedi ama bakalım fikri değişmezse Luffy'nin yemeyeceği belli oldu.. Sanji sırf bir kadın istiyor diye birisini öldürebilir mi ? Onu da merak ettim. Meyve konusunda o arena da çarşı pazar karışıcak o bi kesin. Yani Luffy bileğinin hakkıyla 1. olsa bile kesinlikle tribünler sahaya iner herkes birbirine girer demişti dersiniz o meyve kimse için kolay lokma olmayacak...

Şanşi bakirliği bozdu :D Bu kadın için o adayı yıkar o.Artık luffy meyve yi yer muhabbeti olmaz.Her ateşli kol görünce atlamamak lazım :D Luffy den bu kadar fiziksel güç beklemezdim.G2+haki ile akar diyordum ama öyle olmayacak gibi.Bu meyveyi bir şekilde alıcak.Gerekirse franky arkadan lazer atar,patlatırlar orayı gene alırlar.Daha kör samuray var.Zoro yolunu bula bilecek mi var :D Law ne yapacak falan derken güzel arc olur.Ama şanşi gemiye alır violet'i,kadını yapar.Ta ki başka adaya çıkıp terk edilinceye kadar :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık