Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdr

Ya Luffy yarışmayı kazansa da dof meyveyi direk ona vermeyecek, pazarlık konusu edecek besbelli; Luffy de ver ulan o meyveyi bizim çocuklar aç diyecek:) sonrası malum.

Cosmos

Ne kadar bu turnuva olayı hoşuma gitsede. Bir korsana yakışır şekilde Luffy'nin bir anda ortaya çıkıp hızlı şekilde(lastik özelliğini kullanıp kendini gerip fırlatıp)kaçması çok daha güzel olurdu:D Ama olsun turnuvada zevkli olacak gibi. Luffy ne kadar farklı isim kullanıp sakalda taksa %100 kimliği ortaya çıkacak. 3-4 dövüş idare eder ama fazla dayanmaz çünkü Luffy'nin karakteri müsaait değil gizlenmeye:D Luffy'ninde meyveyi istediği kesinleşti. Bide ilk direk Franky ye yemek istermisin diye soruyor. Anlayacağınız meyveyi alıcak ya hatıra olsun diye saklayacak yada tayfada isteyene vericek. Gerçi ters bir durum olurda salaklık yapıp yermi yer belli olmaz. Tabi bunlar meyve Luffy'nin eline geçtikten sonra olacak şeyler. Şu dofun adamı biraz mal gibi konuşsada oldukça kurnaz gibi.

Ayrıca farkettiğiniz gibi tayfa tamamen farklı yerlere dağıldı. Luffy'nin böyle tek özgür şekilde takılması daha eğlenceli.

bhdr

Ne kadar bu turnuva olayı hoşuma gitsede. Bir korsana yakışır şekilde Luffy'nin bir anda ortaya çıkıp hızlı şekilde(lastik özelliğini kullanıp kendini gerip fırlatıp)kaçması çok daha güzel olurdu:D Ama olsun turnuvada zevkli olacak gibi. Luffy ne kadar farklı isim kullanıp sakalda taksa %100 kimliği ortaya çıkacak. 3-4 dövüş idare eder ama fazla dayanmaz çünkü Luffy'nin karakteri müsaait değil gizlenmeye:D

Ayrıca farkettiğiniz gibi tayfa tamamen farklı yerlere dağıldı. Luffy'nin böyle tek özgür şekilde takılması daha eğlenceli.
O dediğini tam Jack Sparrow yapar;). Luffy ye ters öyle şeyler, Luffy daha çok william turner ın şebek hali:)

eğer 51 kere aylık turnuva kazanmış adama parmak uçlarıyla tek atıyorsa lucy turnuvayı rahat kazanır. tabi bunun olmaması için mingo falan iner meydana diye düşünüyorum. lucy reyiz önüne gelen nakamasına veya arkadaşına "meyveyi yin mi?" diye soracağından hala coby'nin yeme ihtimali vardır bence ama usopp-kun yesin veya thousand sunny.
Dostum aylık turnuva dediğin şeyin çok zorlu olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü halktan kişilerdir savaşçılar. Yani Dressrosa sınırı içindeki kişiler kapışıyordur. Kalkıpta çok üst seviye bir Yenidünya korsanı oraya şekil yapiyim diye gelmez. Ama şimdi ortada meyve var. Logia var. Hele ki efsane korsan tayfasının çok önemli bir tümen komutanının meyvesi var. En sağlam adamlar seferber olur onun için. Yeterli duyuru yapılmışsa bana sorarsanız Marco bile gelir. Şöyle bir benzetme yanlış olmaz. Futboldan çok anlamam ama. Türkiye ligini düşün Fenerbahçe diyelim 10 yıl üst üste ligin şampiyonu olsa. Şampiyonlar liginde Barcelona'yı rahat alır diyebilir miyiz ? Platforum çok farklı...

dragon ballın ilk serisindeki en mühim olaydır tenkaichi budokai dövüs turnuvası.e.odada cok sevdigi ve hayranı oldugu dragon balldaki bu turnuvayı, luffy aracılıgıyla bize yasatıcak.ülke olarak arjantin ve ispanyol tarzını,dövüs yeri olarak roma imparatorlugu savas arenasını secmesine ragmen.sakal ve bıyık ortada luffy aynı jackie chun yani muten roshi-sama gibi turnuvaya farklı isimle katılıp herkezi yerden yere vurup şampiyon olucak :)

diger gelişmeler; sanji manita yaptı,tayfaya yeni üye :ehe: zoro fairy taile cok fena laf soktu :ehe: baskada birsey yok bu hafta...

meyve için su an ki düsüncem momo yiyebilir.luffy kendi yiyemiyecegini biliyor.ama baskasınada bırakmaz.tayfadan biri yemezse en uygun aday momo.hatta luffy gibi kızgınlıkla yiyebilir bilmeden :D

fairyileri hırsız diye niteleyen e.oda luffy yerine lucyi secti isim olarak...

Dostum aylık turnuva dediğin şeyin çok zorlu olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü halktan kişilerdir savaşçılar. Yani Dressrosa sınırı içindeki kişiler kapışıyordur. Kalkıpta çok üst seviye bir Yenidünya korsanı oraya şekil yapiyim diye gelmez. Ama şimdi ortada meyve var. Logia var. Hele ki efsane korsan tayfasının çok önemli bir tümen komutanının meyvesi var. En sağlam adamlar seferber olur onun için. Yeterli duyuru yapılmışsa bana sorarsanız Marco bile gelir. Şöyle bir benzetme yanlış olmaz. Futboldan çok anlamam ama. Türkiye ligini düşün Fenerbahçe diyelim 10 yıl üst üste ligin şampiyonu olsa. Şampiyonlar liginde Barcelona'yı rahat alır diyebilir miyiz ? Platforum çok farklı...
söylemek istediğini anladım ancak turnuvada bizimkiler dışında bildiğim kadarıyla en güçlü dofla'nın adamları olacak tabii marine'ler işe burnunu sokmazsa. bütün dünyaya haber salınacağını düşünmüyorum öyle olsa yonkoular da en iyi adamlarını gönderir. bizim tayfa 2. bir sabaody yaşar. ben arenada savaşacak en güçlü kişinin lucy'nin olacağını düşünüyorum dofla gelir bizimki meyveyi alınca elinde law ve diğerleriyle sonra bizimki bunu pataklar marineler gelir onlardan kaçarlar arc biter tarzı bişi bekliyorum.

Hadi be sanji be yürü'be E.oda hangi dine mensupsap o dinin tanrısına saygın varsa onun hatrına şu sanji olayının b.kunu çıkarma.Adamın bikere talihi gülsün başına güzel şeyler gelsin be :D.Op serisinde tek takıldığım karakter sanjidir adam karatalihten hiç kurtulamadı üzülüyorum valla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık