Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji sonunda milli olacak mı ?
Lucy Onpiece ne arıyor ?
Frankynin planı ne ?

hepsi reklamlardan sonra :oleyo2:

spoilerin coby kısmı yalan çıktı iyimi

bizim küçük efendi mekana girer girmez çarptı yere koca devi belli arena karışıcak :) luffy meyveyi yiyemem ama yabancıya gitmesin gibisinden bişeyler diyor ins sanji yer zaten çok ateşli bir arkadaş güzel olur

bu arada sanji o şırfıntı yüzünden doflamingoya giderse dof bizim sanjiyi ortadan kaldırabilir demedi demeyin

MoZaRT

bayılıyorum bu sanji ye.

bölüm e gelirsek güzel bölümdü sanji gene kopardı bizi luffy de şovunu yaptı gene şeytan meyvesini luffy nin yemesine olanak vermiyorum

sanjinin zafı çok kötü ya bu kadın istese anında öldürür sanjiyi istersede süründürür bu arcta sanjiyi unutalım :D

eğer 51 kere aylık turnuva kazanmış adama parmak uçlarıyla tek atıyorsa lucy turnuvayı rahat kazanır. tabi bunun olmaması için mingo falan iner meydana diye düşünüyorum. lucy reyiz önüne gelen nakamasına veya arkadaşına "meyveyi yin mi?" diye soracağından hala coby'nin yeme ihtimali vardır bence ama usopp-kun yesin veya thousand sunny.

bhdr

Bu arc sanjinin arc olacak sonunda bee.:)
Luffy adamsın!:good:, gelecek bölüm muhtemelen estirmeye devam eder. Bölümün sonuna doğruda dof, eğer Law la buluşmaya kendi gitmediyse ailesiyle beraber çökebilir mekana esas karışıklık öyle olur..
Yalnız yaşlı adamı hiç göremedim en çok onu merak ediyordum? Geçen bölüm seyircilerin arasına oturmuştu. İşler karışınca anlarız ne idüğünü. Benim teorim bu adam devrimci çıkacak :D

bhdr

eğer 51 kere aylık turnuva kazanmış adama parmak uçlarıyla tek atıyorsa lucy turnuvayı rahat kazanır. tabi bunun olmaması için mingo falan iner meydana diye düşünüyorum. lucy reyiz önüne gelen nakamasına veya arkadaşına "meyveyi yin mi?" diye soracağından hala coby'nin yeme ihtimali vardır bence ama usopp-kun yesin veya thousand sunny.
Geminin yüzebiliyor olması lazım o nasıl olacak:)

Geminin yüzebiliyor olması lazım o nasıl olacak:)
sorun orada işte. bence alt tarafa farklı bir şeyler düşünebilir franky reyiz gerçi insan yiyince şeytan meyvesini üzerine giydiğiyle şekil alıyorsa pek farketmez düşünce yatar ama bakalım bir şeyler çıkabilir ümitsiz de olsam.

Herhafta manga çıkmadan önce bir Coby konusu dönüyor. Sonra Coby C'si bile geçmiyor mangada hala Coby ,yiyecek diyorlar :D Meyve Luffy'nin eline geçerse eğer tayfadan birine zorla yedirir. :D Meyeyi yabancı birinin almasını istemiyorum dedi zaten açıkça. Eğer yabancı biri yerse de Luffy onu tayfaya katacaktır döve döve :D İnşallah öyle olur. Sanji'yi ilk defa öpüşürken gördük :D Milli oldu . O kadın herşeyi yaptırır Sanji'ye. Ben olsam bende yaparım onun için herşeyi. Çok hoştu Violet. :ehe: Ama Sanji'den öldürmesini istediği adam ya Zoro çıkacak ( kılıcını çaldığı için peşinde kadının) ya da Sanji'nin bu adadaki dövüşeceği kişi. Haftaya Lucy reyiz akarrr :D

spoilerin coby kısmı yalan çıktı iyimi

bizim küçük efendi mekana girer girmez çarptı yere koca devi belli arena karışıcak :) luffy meyveyi yiyemem ama yabancıya gitmesin gibisinden bişeyler diyor ins sanji yer zaten çok ateşli bir arkadaş güzel olur

bu arada sanji o şırfıntı yüzünden doflamingoya giderse dof bizim sanjiyi ortadan kaldırabilir demedi demeyin
sanjinin karşısında o zaman kimse duramaz ölümün eşiğinde dahi olsa :D savaşır diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık