Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
+ point , bence de Luffy bu haliyle Dof'u yenemez ek güç şart ya o meyveyi yiyecek yada E.oda yine İman power Gomu ningen verip , sınırsız güç verecek.
bence yener haki zırhıyla kolunu bacağını yitirmesin yeter. Hatta haki zırhı tam karşılamazsa lastik olduğu için esneme payıda var. İplerle tutup kontrol ederse bizimki baku baku diye kemirir gerekirse ip/telleri :D

Dikkat ettim de çoğu kişi düz mantık konuşuyor.Olaylar öyle basit olamaz çizgi film değil bu anime.
5-10 bölüm önceden beri çoğu kişi dofun ağzına s.çacak ağzını yüzünü kıracak vs. gibi yorumlar okuyorum.Ben dofun sahip olduğu güç ile o hale düşmeyeceği kanaatindeyim ama Oda, Enel gibi harcayabilir dofu. ona yanıyorum zaten.
Turnuva zaten belli bir amaç için kurulmuş Luffy'i oraya çekmek amaçlı.Turnuvaya katılsalar bile adil bir dövüş olmayacak hile hurda edevat falan vardır işin içinde.
Burada fiziksel güçten fazla zeka konuşuyor, Law mı yoksa Dof mu daha zeki çıkacak ilerleyen bölümlerde görürüz.
Ayrıca başlıkta 703 ön görüş yazıyor ama adamlar arcın sonu hakkında tahminlerini söylüyorlar:S zaten herkes az çok bilir iyi tarafın kazanacağını.
Türkçesi çıkmış okudum.Sorguya tuttukları adam bazı samurayları takip ettiğini söylüyor.Yani adada bizim tayfa dısında adamlar var ve turnuva sadece bizim tayfaya özel değil bence.Burdan çıkarım yapacak olursan kör adam amiral değil.

ya ben güçlü yada güçsüz demedim benim dedigim luffy 2. meyveyi yiyecek ve kötülesecek luffy nin ikinci seytan meyvesini yiyince patlayacagını düşünen dof yarı ölü luffy i yakalacak ve tayfanın geri kalanını cekmesi için tuzak kuracak tayfanı hepsi kendine düşen adamı yenecek ve dofun karşısına çıkan tayfa yenilecek o anda luffy duvar veya kapıyı kırıp gelecek ve doffa istedigi ilgiyi verecek

terkenden

Benim icin guzel bi dogumgunu bolumu oldu :D bence de herkes cok erken konusuyo kilic olayi baska bi hikayeye baglancak gemidekilerin de bos durcagini sanmiyorum hic :D
kimse bahsetmemis yanlis anlamadiysam zoroyla kinemon vs icin anlastilar :D

Bide söyle bişey var luffy meyveyi yese bile hemen kontrol etmesini beklemek şaçmalık olur sonuçta hakimiyet sağlaması lazım meyvede.lastik meyvesini bile kaç yılda ancak kontrol etti.Logia ile arasında çok fark var lastık meyvesinin ikisi farklı kulvarlar

Nihayet enies loby'den bu yana inşallah uzun zaman sonra düzgün kılıç vs'leri görecez umarım :D.Bu arada periler diyorlar ama bu iş daha çok nami'ye uyuyor gibi cüzdanlar ceketler falan hem zoro'nun hala namiye borcu var :D

Yeterli değil dedi hakim kendisi söyledi, her arcın sonu Luffy zaten iman gücü ile yeniyor , vurgulanan o D.nin sınırsız gücü ve metaneti,Luffy yendiği rakiplerden çoğunlukla ilk defada dayak yer.

Hordy'nin ısırığı işleyen adama Dof'un kesişleri hayli hayli işler diyorum, bekleyelim Luffy normal şartlarda yenemesede muhtemel yine gücünün son zerresine zorlayıp yener.(buda benim gözümde iman power)

Hacı eyvallah. İman gücü ile yener diyorsun ona bir şey demiyorum. Ben diyorum ki Luffy bir adamı yendiğinde çoğu kişi iman gücü ile yendi diyor. İşte bu durum torpille yendiye çıkıyor ben buna karşıyım.
O torpil değil D. nin iradesi 19 yaşında bunları yapan D.iradesine ve öfkesine sahip olmayandan başkası olamaz.Tabi benim görüşüm böyle.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık