Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Valheru21

Kör adamımızın Fujitora veya Marine'den olma olasılığı %99.99 artık.Barmen'in adamı tanıması ve Luffy'ye dönüp both sakes (ben böyle çevirinin bu kadar muallak çeviri olmaz ki) yani aynı yolun yolcusuyuz veya aynı ismin peşindeyiz demeesi herşeyi aşikar kıldı bence ki adamımız colesium'daki yerini alıp incelemeye devam etmesi bana başka bi şey düşündürmüyor.

Bu arada herkes Luffy'nin Coleseum'a gideceği tahmini yapmış ama eğer azıcık ODA'yı tanıdıysam Zoro'nun kılıcını boşuna çaldırmamıştır.Elde zaten 2 kılıç ustası var Zoro ve Kinemon.Bu 2'si Dof'un tayfasındaki Kılıç ustalarına meydan okuyacaklardır hatta Sanji'de girecektir.

Şu an çok umutluyum bu arc Marineford'u bile gölgede bırakabilir.

Che göndermesi iyiydi :D Kör adamın meyve gücü olabilir. O çukuru meyve ile açmış gibi görünüyor zaten Zoro ile Sanji de aralarında öyle bir sohbet geçiyor. Ayrıca ben bu kör adamı Kizaru'ya benzetmeye başladım :( Nami'nin rakipleri belli oldu , Fairies :D İlk başta kör adam çaldı sandım o şeyleri :D Hepsini anlarım da Zoro nasıl anlamadı kılıcının çalındığını yani çalınırken.Sonra dan çaktı zaten. Samurayvari bir şekilde hissetti kılıcını. Haki ile alakası yok bence. Luffy ile Franky'nin sorgulaması iyiydi. Herkesin isteyebileceği mükemmel ödül. Luffy de mükemmel et haa diyor :D Bakalım God of The Arena kim olacak ve meyveye sahip olacak :D Luffy'nin Ace'in meyvesine tepkisini çok merak ediyorum. Ondan herşey beklenir :D

bence fujitora amiral. Ve dofu amiral indirecek. Çünkü dofun adamları çok güçlü çıkacak ve dofu da amiral indirince biz diyeceğiz ki dof ancak bir amiral tarafından indirilebilirmiş. Bizimkiler dofa rakip değilmiş falan. Gidişat bu yönde gibi.
Abi bende diyorum ki Luffy Dofa tek atacak :flaugh: [ tamam tek atamazda ]

mantıklı düşünelim bu adam kos koca 2 yıl Silver-san'dan eğitim aldı ve adam 1 değil 2 değil 3 hiç değil 4 yonkouyuda indirmeyi planlıyor [ ne biçim şey la reklam gibi oldu :D ] DoF güçlü olsada Yonkou seviyesi nire amiral nire Dof nire :oleyo2:

Valheru21

Şimdi ingilizcem çok iyi değil.

Yanlış anladıysam biri düzeltsin. Kolezyumda bir dövüş turnuvası mı var, yoksa meyveyi almak için mi yarışıyorlar.
Olay şu,
Ortada ödül olarak meyve var ve herkesin alma şansı var tek yapman gereken Doflamingo'nun adamlarının hepsini yenmek o kadarcık.:ehe:

doflamingo luffynin meyve için herseyi yapcagını düsünüyor.bunda haklıda.üstelik lawın planının oldugunu,lawın luffyi kendisine büyük bir artı güç olarak yanına cektigininde farkında.muhtemelen meyveyi duyurarak,luffyi colessiuma cekmeyi düsünmüştür.mantıklı olarak law+luffy doflamingoyu maymun eder bunu tartısmak bile yersiz.burda dofun beklemedigi sey,lawın dofun öngördügünden zeki olması ve luffynin en son gördügü halinden en az 5 kat daha güçlü olması.crocodile gibi bir yerde bir hata yapıcak ve sonunu hazırlıyacak.

ama kör samuray amiral degilse var ya,birde amiral cıkarsa of of,doflamingo,law,luffy,kör samuray,fujitora hatta kör amiral bile olsa olur.cok bomba arc olucak 1 senedir bekledigime degdi :ehe:

bence luffy katılacak ve kazanacak luffy meyveyi yiyecek çünkü luffy e kimse bahsetmiyor 2. seytan meyvesini yiyemeyecegini toriko ile olan bölümler hariç onlarıda saymıyordur zaten oda.meyveyi yedikten sonra kendini kötü hissedecek dof luffy nin neredeyse ölü halde oldugunu görüp ölüme terketecek biliyorsunuz aynı bedende 2 seytan olmıyor bazı istisnalar hariç.yada luffy i alıp bir odaya kiliitleyecek.dof zaten bizimkilerin bazılarını ve law ı yakalamış olacak.geri kalanları intikam için gelir ken hapishanedekiler herşeyi ögrenip iman gücüne kavusup önüne çıkanı devirmeye başlayacak herkez düşmanlarını yenip yarı ölü halde dofla kapısırken yenilecekler ve bu anda luffy kapıyı kırıp içeri gelecek dofu yeren yere vuracak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık