Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samurayın wanodan oldugunu sanmıyorum olsa kinemon tanırdı bence

samurayın fujitora çıkma ihtimali bencede fazla luffyden güçlü onayını aldı yani

akainu fujitora yı luffyi law ı degil doflamingyu alması için yolladı samuray bu yüzden luffy e amaçlarımız ortak diyor bence

meramera nın gerçek çıkmama olasılıgıda var. ama genede diamante dayagını yiyecek

law greenbit de doflamingodan dayagını yiyecek

sinek ve karo , zoro ve sanjiyle kapışıcak sonucu belirsiz. zoro inş kılıcını geri alırda tam güç dövüşür yoksa zoronun kılıçları eksik dövüşmesi demek büyük sansasyon yaratır kazansada kaybetsede olay olur yani

kinemon bu arada arkadaşını kurtarıcak sad odasını yokedecek büyük ihtimal

sonuçta doflamingo law la giden usop ve robinden birine büyük bi hasar vericek luffyde intikam alırken doflamingonun agzına sıçıcak

luffy logia sart niye derseniz bakın seride suana kadar gördügümüz çogu güçlü tayfada kesin logia vardı ve amiraller en güçlü adamlardan sayılıyor ve üç eski amiralde de logia var logia sart luffye.luffy e olmasada tayfadan birine sart logia

Valheru21

Benim sorum şu, turnavaya alımlar açık değil mi?
Yani bu Dof'un adamları kendi aralarında kapışmayacaklar?
Yok turnuvaya alım açık isteyen herkes başvurabilir.Ama mangada yazan şu bu ödülü kolay kolay size vermeyecez.
Diğer türlü Diamante zaten Dof'un en önemli adamlarından biri diğerleri bilerek onunla kapışamazlar.

Rain

bence luffy katılacak ve kazanacak luffy meyveyi yiyecek çünkü luffy e kimse bahsetmiyor 2. seytan meyvesini yiyemeyecegini toriko ile olan bölümler hariç onlarıda saymıyordur zaten oda.meyveyi yedikten sonra kendini kötü hissedecek dof luffy nin neredeyse ölü halde oldugunu görüp ölüme terketecek biliyorsunuz aynı bedende 2 seytan olmıyor bazı istisnalar hariç.yada luffy i alıp bir odaya kiliitleyecek.dof zaten bizimkilerin bazılarını ve law ı yakalamış olacak.geri kalanları intikam için gelir ken hapishanedekiler herşeyi ögrenip iman gücüne kavusup önüne çıkanı devirmeye başlayacak herkez düşmanlarını yenip yarı ölü halde dofla kapısırken yenilecekler ve bu anda luffy kapıyı kırıp içeri gelecek dofu yeren yere vuracak
Bende böyle düşünüyorum.Bana göre Luffy şu an Dof dan güçsüz.Eğer Dofla amiral dövüşmeyecek ise tek seçenek Luffy kalıyor.Luffy'in bir anda güçlenme ihtimalide sadece şeytan meyvesini yemesinden geçiyor.

Bende böyle düşünüyorum.Bana göre Luffy şu an Dof dan güçsüz.Eğer Dofla amiral dövüşmeyecek ise tek seçenek Luffy kalıyor.Luffy'in bir anda güçlenme ihtimalide sadece şeytan meyvesini yemesinden geçiyor.
+ point , bence de Luffy bu haliyle Dof'u yenemez ek güç şart ya o meyveyi yiyecek yada E.oda yine İman power Gomu ningen verip , sınırsız güç verecek.

2 yıl aradan sonra gerçek güçlerini görmedik bile daha hele sabredin, ben luffy nin yiyeceğini zannetmiyorum açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık