Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölüm .

Kapaktaki göndermede dikkat çekici.

Dof,un coloseum turnuvası yapması cidden güzelmiş e.oda İspanyol teması Coloseum ilede roma temasını yansıttı cidden Dressrosa arcı müthiş olacağa benziyor 2.Enies Lobby olayı olacak.

Dof'un mera merayı Luffy için ortaya attığı bariz, bir büyük ihtimalle bir tuzak , Diamante mera merayı benden uzak tut dof felan diyordu Dof meyveyi Luffy için ayırdı diye düşünüyorum.

Luffy'nin meyveyi görünce tepkisine baklılırsa Coloseum karşacak.

Yaşlı dayı işin içine girince çok güzel şeyler olacak bu adam muhtemelen her arcta olduğu gibi bu arcın Boss kurbanı.Şimdilik böyle bir imajı var gözümde ilerde ne olur bilemiyorum.

Yıkıcı takımın bir arada dolaşması vs işini zorlaştırıyordu ama kolezyuma beraber gitselerde hoş olurdu. Ordaki rakipler ilk etapta beşine az gelirdi sanırım bu yüzden Luffy ve Franky hepsini dövecek sonlara doğru diğer üçlü gelir ve Dof ve Dof'un en güçlü diğer adamları gelir ve kolezyumda kapışırlar :) Fazla basit bi senaryo oldu :) Veya Luffy ve Franky burda kapışır rakipleriyle diğer üçlü Sad'ı yıkarken veya Kinemon'un arkadaşını kurtarmaya giderken rakipleriyle dövüşür.

kör samurayımızın amiral olma olasılıgı yüzde 50ye fırladı.muhtemelen luffynin kim oldugunu anladı ama sessizce olayların sonuclarını bekliyor.yada wanodan özel bir durumla gelen bir samuray cıkıcak.burdaki en önemli ipucu,wanodan birilerini kimse tanıyamaz ama mekan sahibi kör samurayımızı tanıdı.üstelik luffy sen cok güclüsün dedi,bakarak degil kenbunshokuylan.bu adam amiral olabilir ciddi ciddi.ayrıca gücü ability diye cevrilmiş yani sanji ve zoroya göre seytan meyvesi gücü var adını bilmiyorlar.

shusuuyi caldılar ama camdan cıkarken son anda gördü zoro peşlerine düştü sanjide o tarafa gitti,kinemonda wano ve shusuii için peşlerinden gitti.

diamante en güçlü adamlarından biri dofun,hatta dof onun luffyle asık atacagını düsünerek meyveyi ona verdi.her ne kadar dimante luffyle kapısmak istemesede.sonra doflamingo luffynin dikkatsiz ve gözüpek olusunu gördü.adada oldugunu veya en azından olayı duyacagınıda tahmin etti yada biliyor.benim bildigim luffy dövüse katılır,hepsinin agzını burnunu kırar.öbür tarafta yazmıstım.luffynin bıyık ve sakal aynı muten roshi samanınki.oda turnuvaya baska isimle katılıp dövüsmüş biri zamanında.luffyde baska isimle katılır dövüsürse sasırmayın :good:

su an itibariyle olay örgüsünü kurdu artık aksiyona gecicek.sanji,zoro,kinemon bir yerde.usopp,cc,law,robin greenbitte.luffy ve franky muhtemelen colessiumda.digerleride gemideler.4 ayrı grup var ve 4 tane koltuk.diamante luffyle eşleşti,law dofu karsısına alıcak sanırım kupaya istinaden.diger ikiside ,bizim 2 grupla eşleşebilir gibi duruyor.bakalım nasıl kurguladı e.oda.

kör adam büyük ihtimal amiral, fakat amiral ise bile daha yeni göreve başladı yada sadece isim olarak biliniyor gazetede veya başka bir yerde yüzünü gören yok. amiral ise amacı luffy olmadığı belli c.c. nin yaptığı yayını bir şekilde izlemiş olan marine ler amirali durumu gözlemlemesi göndermiş olabilir. yada smoker haber gönderip gidecekleri yeri söylemiş böylece dressrosa da luffy den daha büyük bir balık olduğunu marine ler öğrenmiş olabilir. burda iki teorim var.
1- eğer luffy veya law yada ikisi beraber dof ile kapışırsa (ki bu isteğimdir) olaya çok daha baba biri dahil olacaktırki buda kaido ve amiral vs yonkou görebiliriz demek oluyor :D
2-bu durumda ise law ve luffy dof un alt adamlarını temizlerken dof ile amiral vs atar ve dof byby :D

colesium olayı fairy tail i hatırlattı inş o kadar uzun ve saçma olmaz. zoro sanji yine gülme krizine sokacaktır bizleri :D

Arcın sonunda kaybetmiş Dof için adaya Kaidonun en has adamı gelir , Dof'un Bellamye yaptığını bu herif Dof'a yapar nokta.

Arcın sonunda kaybetmiş Dof için adaya Kaidonun en has adamı gelir , Dof'un Bellamye yaptığını bu herif Dof'a yapar nokta.
klavyeyi tuslayan ellerine saglık :ehe: aynen böyle olsun,küçük balık(bellamy),ortanca balık(doflamingo),büyük balık(kaido) luffyde hepsini sırayla dövsün :flaugh:

İyi söyledin aynen katılıyorum. :)

Bir an Law'a benzettim ama değil sanırım. İlk gözüme çarptığında bayağı benzettim vallahi. :D ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık