Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

677: Efsane Geri Döndü! - Kyros'un Topyekün Darbesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yılbaşı arasından sonra ilaç gibi geldi bari haftada ikisi birden ara vermesin. One piece animesi olmasa mangasından haberim olmazdı okumazdım. İzlenemiyecek gibi değil sonuçta. Genel olarak animenin müzikleri falan da güzel. Mangayı da seviyorum animeyide ikiside benim bebeklerim:D

İki tane müziği beğenmemişsin ve bölüm çok kötü?Orta de,iyi de hadi kötü de neyse ama çok kötü nedir?Bu sizin ön yargılı olduğunuzun kanıtı,size altın tepside sunsalar bu bölümü yine kulp bulursunuz.Eleştiri başka bir şey karalamak başka bir şey.
Çok kötü demedim kendi kendine anlam çıkarma.Ankete bakarsan "orta"yı seçtiğimi de görürsün zaten.E orta demek de beğenmedim demek oluyor zaten.

Sadece müzikten dolayı da öyle bir şey söylemedim.Sevmeme nedenlerimden birisini yazdım ve belirteyim,müzikler benim için çok çok önemlidir.Onu da geçtim bir mangadan anime yapmaları bile yeterince sıkıntıyken son 3 sayfayı animeye dahil etmemeleri de ayrı bir saçmalıktır benim için.Filler versinler,ara versinler fakat şu bölümler ağır çekimde geçmesin bir zahmet.Daha gökkuşağı gibi rengarenk olan renk paletinden,yakın çekimden dahi şaşı çizilen Luffy'den(bak ana karakter bir de) falan bahsetmiyorum bile.

Adamlar basbayağı özensiz,çizim ve animasyon özürlüsü bölümler çıkarıyor ama eleştirince de biz suçlu oluyoruz. :/

Unknown

İki tane müziği beğenmemişsin ve bölüm çok kötü?Orta de,iyi de hadi kötü de neyse ama çok kötü nedir?Bu sizin ön yargılı olduğunuzun kanıtı,size altın tepside sunsalar bu bölümü yine kulp bulursunuz.Eleştiri başka bir şey karalamak başka bir şey.
Seri açık açık kötü bir seri ben "çok iyi" dememe rağmen çizimleri,müzikleri ve filler ları göz önüne alsam bende emin ol "çok kötü" derdim. Bu seriye iyi diyebilmek için benim gibi gözlerini kapayıp sadece hikaye ilerleyişine odaklanılması gerekiyor.

Ki çizim dengesizliği diye apayrı bir olay var burada. Önceden bölümler arası olurdu anlardım farklılıkları şimdi ilk 5 dk ile sonra 5 dk arasında çizim değişimi oluyor. Animeyi denek olarak kullanıyorlar. Bu animenin savunulacak tek bir noktası var oda serinin adının One piece olması.. Yani hikaye dışında pek bir olayı yok.

Çok kötü demedim kendi kendine anlam çıkarma.Ankete bakarsan "orta"yı seçtiğimi de görürsün zaten.E orta demek de beğenmedim demek oluyor zaten.

Sadece müzikten dolayı da öyle bir şey söylemedim.Sevmeme nedenlerimden birisini yazdım ve belirteyim,müzikler benim için çok çok önemlidir.Onu da geçtim bir mangadan anime yapmaları bile yeterince sıkıntıyken son 3 sayfayı animeye dahil etmemeleri de ayrı bir saçmalıktır benim için.Filler versinler,ara versinler fakat şu bölümler ağır çekimde geçmesin bir zahmet.
Yahu madem çok kötüyü işaretlemedin ne diye benden alıntı yapıyorsun birader.Bak ne yazmışım."Bu çok kötü diyenler falan artık saçmalamaya başladı."Çok ötü demek bölümün hiçbir şeyini beğenmedim,berbattı,iğrençti,müzikler berbattı,konu berbattı,çizimler berbattı,kurgu berbattı vs. demek.Orta demekse bazı şeyleri beğendim ama bazı yerleri ise beğenmedim demektir.Bu yaştan sonra birde kelimelerin açıklamasını mı yapayım sana?Bu bölümün gayet iyi olduğunu yazmışım,sadece bu bölüm üzerinden değerlendirme yapmışım.Çok kötü demek yine söylüyorum saçmalıktır.

Yahu madem çok kötüyü işaretlemedin ne diye benden alıntı yapıyorsun birader.Bak ne yazmışım."Bu çok kötü diyenler falan artık saçmalamaya başladı."Çok ötü demek bölümün hiçbir şeyini beğenmedim,berbattı,iğrençti,müzikler berbattı,konu berbattı,çizimler berbattı,kurgu berbattı vs. demek.Orta demekse bazı şeyleri beğendim ama bazı yerleri ise beğenmedim demektir.Bu yaştan sonra birde kelimelerin açıklamasını mı yapayım sana?Bu bölümün gayet iyi olduğunu yazmışım,sadece bu bölüm üzerinden değerlendirme yapmışım.Çok kötü demek yine söylüyorum saçmalıktır.
Olaya tek taraflı baktığın için alıntıladım mesajını. Sen direkt olarak "Aokiji, mugi-chan, Mystic07, ömer 1, Scratchmen Apoo" çok kötü diyen bu arkadaşlara hakaret etmişsin.Kimin saçmaladığını belirlemek sana düşmez.

Bu konudaki son mesajım bu.Böyle bir konu için tartışmaya girmeye niyetim yok.

Olaya tek taraflı baktığın için alıntıladım mesajını. Sen direkt olarak "Aokiji, mugi-chan, Mystic07, ömer 1, Scratchmen Apoo" çok kötü diyen bu arkadaşlara hakaret etmişsin.Kimin saçmaladığını belirlemek sana düşmez.

Bu konudaki son mesajım bu.Böyle bir konu için tartışmaya girmeye niyetim yok.
Ayıp ediyorsun,ben kimseye hakaret etmedim."Çok kötü demek saçmalıktır" cümlesinde hakaret falan yok.

Roronoa Zoro

Son sahne iyiydi bence. Kyros'un dönüşü ve o müzik(adını bilmiyorum maalesef) çok iyiydi. Bu arcta daha çok göreceğiz epik sahneleri. Umarım iyi kotarırlar.

Manga varken,animeyi zevkine izliom zaten.Keşke mükemmel yapsalarda beceremiyo adamlar.O yüzden anime kötü gelmio artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık