Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

677: Efsane Geri Döndü! - Kyros'un Topyekün Darbesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

D.Guanova

daha iyi grafik ve daha az doldurma sahne ile hayran sayısını üçe katlayabilecekken tamamen tom ve jerry kalitesinde bir animeye mecbur bırakıyolar bizi.Ben mangakanın yerinde olsam her yeni bölümü gördüğümde sinirden ağlardım arkadaş

Bence epey güzel bir bölümdü. Oyuncakların insana dönüşmesi 1 dakikada anlatılıp geçilecek bir olay değildi. Gayet güzel işlenmiş bir bölüm ve müziklerde yerinde kullanılmış.

Son 6-7 dk sı baya baya güzeldi. Birde tam yerinde ''Facing 3 Admirals'' st sini soktular çok epic oldu. Haftaya olan bölümüde birleştirmişler (nasıl oldu o iş anlamadım) Kyros zirve yaptığı bölümde Saboya paslıyacak liderliği :D

Son 6-7 dk sı baya baya güzeldi. Birde tam yerinde ''Facing 3 Admirals'' st sini soktular çok epic oldu. Haftaya olan bölümüde birleştirmişler (nasıl oldu o iş anlamadım) Kyros zirve yaptığı bölümde Saboya paslıyacak liderliği :D

Ben oyuncakların tekrar insana döndüğü sahneyi de çok beğendim. Kyros'un dönüşünü de çok iyi yapmışlar. Sadece zıp zıp gitmesi uymamış ama başkada yolu yoktu sanırım.

O değil de adamlar 678 fragmanda damardan spoiler vermişler. :S Lan bırakın da millet merak etsin biraz. :ehe:

Unknown

Animenin kalitesi yada filler lar gram umrumda olmadı. Animenin içeriği hikaye yüzünden o kadar iyiydi ki "çok iyi "verdim. İzlerken keyif aldım.

Yahu fıstık gibi bölümdü işte.Duyguyu çok güzel işlemişler.İki kere izledim bölümü,o kadar keyif aldım.Çok güzeli de işaretledim.Bu çok kötü diyenler falan artık saçmalamaya başladı.

Yahu fıstık gibi bölümdü işte.Duyguyu çok güzel işlemişler.İki kere izledim bölümü,o kadar keyif aldım.Çok güzeli de işaretledim.Bu çok kötü diyenler falan artık saçmalamaya başladı.
Neden saçma olsun kardeşim?Herkesin beklentisi farklı,ben beğenmedim mesela.En basitinden bu bölümün bazı yerlerinde kullanılan müzikler ancak bu kadar kötü olabilirdi.Hem kötü hem de Pepe seviyesindeki çizgi film müziklerine benziyordu. Ben ne kadar ciddiyet beklersem OP de o kadar çocuklaşıyor.Bu anime,çocuk kuşağından çıkmadığı sürece eleştirmeye de devam edeceğim.

Neden saçma olsun kardeşim?Herkesin beklentisi farklı,ben beğenmedim mesela.En basitinden bu bölümün bazı yerlerinde kullanılan müzikler ancak bu kadar kötü olabilirdi.Hem kötü hem de Pepe seviyesindeki çizgi film müziklerine benziyordu. Ben ne kadar ciddiyet beklersem OP de o kadar çocuklaşıyor.Bu anime,çocuk kuşağından çıkmadığı sürece eleştirmeye de devam edeceğim.
İki tane müziği beğenmemişsin ve bölüm çok kötü?Orta de,iyi de hadi kötü de neyse ama çok kötü nedir?Bu sizin ön yargılı olduğunuzun kanıtı,size altın tepside sunsalar bu bölümü yine kulp bulursunuz.Eleştiri başka bir şey karalamak başka bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık