Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

677: Efsane Geri Döndü! - Kyros'un Topyekün Darbesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmamış ya :/ Müzikler gaza getirdi biraz ama :/ Sürekli Hentai-san demeleri olsun davşan gibi sekmesi olsun :/

Güzel bir bölümdü bence ya çok da üstünde durmamak lazım ben beğendim yani son sahnede iyiydi. Geçtiğimiz bölümlere göre gayet iyiydi :)

Çok kötü demedim kendi kendine anlam çıkarma.Ankete bakarsan "orta"yı seçtiğimi de görürsün zaten.E orta demek de beğenmedim demek oluyor zaten.

Sadece müzikten dolayı da öyle bir şey söylemedim.Sevmeme nedenlerimden birisini yazdım ve belirteyim,müzikler benim için çok çok önemlidir.Onu da geçtim bir mangadan anime yapmaları bile yeterince sıkıntıyken son 3 sayfayı animeye dahil etmemeleri de ayrı bir saçmalıktır benim için.Filler versinler,ara versinler fakat şu bölümler ağır çekimde geçmesin bir zahmet.Daha gökkuşağı gibi rengarenk olan renk paletinden,yakın çekimden dahi şaşı çizilen Luffy'den(bak ana karakter bir de) falan bahsetmiyorum bile.

Adamlar basbayağı özensiz,çizim ve animasyon özürlüsü bölümler çıkarıyor ama eleştirince de biz suçlu oluyoruz. :/
Lol:D
Birde açıklamış, bunun neyini açıkladıysa. Puk, puktur:eek:

Şu bölümlerin kalitesi; ilk bölümler içinde geçerli olsaydı şuan hadi genelleme yapmayım, ben bu seriyi çoktan bıraktıydım.
Yapamıyorlar olay bu kadar basit. Ha biz yine izliyoruz 5-7 dakka o da mangada beğendiğimiz sahneleri birde hareketli-seslendirilmiş hallerini görmek için.

Hiç bir beklenti olmadan izledim. Ve bölüm hoşuma gitti. Ama bölüme, mangada olupta eklenmeyen son 4 sayfayı da güzel bir şekilde koysalarmış daha da heyecanlı olurdu.

Çok hoşuma gitti bu bölüm. Ama bu Toei'den çektiğimiz nedir ya? En önemli 2 sayfayı haftaya atmışlar ayıptır. Allah Toei binasına ateşler salsın :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık