Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 4. Poneglyph Nerede?

Bu teori

• olmuş dostum

Kullanılan: 37 46.8%
  • olmamış babalık

Kullanılan: 45 57.0%

• Kullanılan toplam oy
    79
3.bir seçenek talep ediyorum: Anlamadım yeğen.

O iç içe geçmiş üçgensel düzlemleri gördüm; aklıma lise analitik geometri yılları geldi, bir irkildim. Sonra da toparlayamadım.

Bence 4. poneglif Elbaf'tadır.

Hiç bir resmi göremiyorum.
Link ekledim altlarına bir de öyle bakmanı rica edebilir miyim? Yine de gözükmez ise senin için tekrar çizer sana özel gönderirim. Sildim çünkü.

O iç içe geçmiş üçgensel düzlemleri gördüm; aklıma lise analitik geometri yılları geldi, bir irkildim. Sonra da toparlayamadım.

Renkli olan yerler dördüncü olan adanın olabileceği her hangi bir konumu.

Bence dördüncüsü Raftel'de. Çünkü trollük bunu gerektirir. :D
Bunu eklememiş olmak benim hatam, kesinlikle olabilitesi var. :)

Laboon'un içinde olma olasılığı beni daha çok tatmin etti. Şapka olayına pek sıcak bakmıyorum. BBde ve Shanksde olma olasılığı kurgusal açıdan evet hoş olmazdı.
Crocus'un mutlaka bir görevi olduğu kanaatindeyim. Shanks şapkayı Luffy e emanet ederek görevini yerine getirmiş olabilir.

+1. Her gittikleri yerde bir poneglif mutlaka buluyorlar. 4. Poneglif ya Elbafta yahut da Wano'da çıkacaktır. Minkler BM de ve Kaido'da Poneglif olduğunu biliyorsa Shanksta veya WBde olsa onu da bilirlerdi. O yüzden bu ikisini elerim kafadan. BB poneglifle ilgilenmez, emek hırsızlığı yapar, son kertede bizimkileri izleyerek Raftele ulaşacağını düşünüyorum o yüzden onda da olamaz. Log Pose teorisi hiç aklıma yatmadı. Namiden ziyade Luffy'e kalmalı bu iş, eğer 4. poneglifi bulamıyorlarsa Luffy her şeyin sesini duyma gücüyle adanın sesini duysun ve o şekilde bulsunlar, daha mantıklı olur, hem de Roger'ı aşmış olur bu konuda da.

Bence tutmaz. Nedenine gelirsek, siz adaları simetrik yerleştiriyorsunuz. 4. olmadan bulunması iki boyutta bile imkansızken. Denizin altında ve denizin üzerinde olabileceği düşünüldüğünde komple imkansız. Bunu daha öncede çizerek anlattık. 3 tane noktayı çizip simetriğine koymuşsunuz ama diğer tarafta da olabilir 4. ada o zaman log pose hangi adayı gösterecek. Bu şekilde bulunamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık