Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamda Wano Arc'ın ana kötü karakterini Zoro kesecekse o 9 kın,ordu,diğer novalar,tayfalar ne yapıyor?Salsınlar Zoro'yu gitsin...Manga elbette hayal gücü ama bu dediğin biraz yanlış.
Ulan iki tane büyük iddiaya girmesem bu konuda da girerdim de.. işte elim kolum bağlı. Neyse... sizin dediğiniz olsun Kaptanının tek yediği adamı Zoro kessin. Zaten Doflamingo, Cracker, Katakuri savaşları boşunaydı. Zoro'yu Mavi denizdeyken kaptan sanan adamlar haklıymış. @Monkey D. Chris'ide şimdi daha iyi anladım.
Bir zoro>luffy hikayesi daha...
Arkadaşlar iyi misiniz ya. Zoro hasar verecek. Kaidonun işkembesini dökmeyecek. Ben tekrar diyorum One Piece faniyım. Ben seriyi seviyorum. Hasır Şapka tayfasini tutuyorum. Biz hikayeye aşığıź hikayaye. Cidden Alabastadaki Luffye döndüm sayenizde tüm enerjim çekildi

Hiç darbe yemeyecekler herhalde. Luffy ve Kid Kaido'nun sopasını yediler o yüzden bir dahakine dayanabilirler desek Law ve Zoro teke gider.

Herkes Garp demiş.Shichilikte var ama şuan Akainu filo amirali.Fujitora’da amiral bu adamlar korsan düşmanı :D Geçmişte olabilir şuan sanmıyorum

Arkadaşlar iyi misiniz ya. Zoro hasar verecek. Kaidonun işkembesini dökmeyecek. Ben tekrar diyorum One Piece faniyım. Ben seriyi seviyorum. Hasır Şapka tayfasini tutuyorum. Biz hikayeye aşığıź hikayaye. Cidden Alabastadaki Luffye döndüm sayenizde tüm enerjim çekildi
Yau gardaşım bak.Bir tarafta Yonko var.Bak yonko diyorum.Bir tarafta Zoro var.Süpernovanın 2.kaptanı.Yani daha anlatmamı istersen anlatabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık