Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ortada fol yok yumurta yokken böyle bir konuda bile hemen her boku fan sidik yarışına çekmekten sıkılmadınız mı ya? Ayrıca spoiler konusu değil burası, spoiler iması bulunacak şeyleri yazmayalım, okumayan da var.

Novaların dalması daha Punk Hazard'tan beri beklenen bir şeydi zaten. Yeni bir şey değil. Sadece 4 kişinin değil, hepsinin dalmasını bekliyorum.

Daha ortada fol yok yumurta yokken böyle bir konuda bile hemen her boku fan sidik yarışına çekmekten sıkılmadınız mı ya? Ayrıca spoiler konusu değil burası, spoiler iması bulunacak şeyleri yazmayalım, okumayan da var.

Novaların dalması daha Punk Hazard'tan beri beklenen bir şeydi zaten. Yeni bir şey değil. Sadece 4 kişinin değil, hepsinin dalmasını bekliyorum.
Hocam hepsi derken.? Ben kullanış bakımdan ve üstüne düşülmesi bakımdan bu 4 novayı düşündüm.

Oden kesiği o formunda attı. Luffy küsküyü o formunda yedirdi ondan ötürü dedim. İki atakta gözünü kaydırdı ama insan formunda dönüp tek attı.
Ejderha forumu çok büyük ya Hareket etmesi ve düşmanları fark etmesi zorlaştığından insan forumuna geri döndüğünü düşünüyorum. Luffy ne de olsa hızlı bir karakter o Ejderha ateşini yese kül olmuş ve artık gevşemeyen bir lastikten başka bir şey kalmazdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık