Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adadaki ''En Kötü Nesil'' üyelerinin hepsinin dalmasını bekliyorum. Apoo, Hawkins ve Drake de bizimkileri tarafına geçecektir.
Hawkins cok kullanisli aslinda
Mangaka böyle şeyler yapıyor ama Zoro Kaido'yu kesebilirse Bu arc'tan sonra Raftele yürü bizimkiler
Kardeşim neden neden. Keser paşa paşa keser. Manga bu hayal gücü. Dengeyse denge. Lap diye kapalı gozüne bir ozellik yukler. Gecmise dönük bir sahne gösterir. Mihawk ile egitiminden Mihawkı zorldagi bir sahne koyar. Aaa deriz Zoro ne egitim almış ya. Bir de elinde Enma gibi kılıç var. Raftele yüreyecekler zaten. Bu kutlu yolun sonu orası

Hawkins cok kullanisli aslinda
Kardeşim neden neden. Keser paşa paşa keser. Manga bu hayal gücü. Dengeyse denge. Lap diye kapalı gozüne bir ozellik yukler. Gecmise dönük bir sahne gösterir. Mihawk ile egitiminden Mihawkı zorldagi bir sahne koyar. Aaa deriz Zoro ne egitim almış ya. Bir de elinde Enma gibi kılıç var. Raftele yüreyecekler zaten. Bu kutlu yolun sonu orası
Bir zoro>luffy hikayesi daha...

Drake bizim tarafa nasıl geçecek ya adam Kaido tarafındada değilki zaten.Denizci adam denizcileri mi satacak

Ulan iki tane büyük iddiaya girmesem bu konuda da girerdim de.. işte elim kolum bağlı. Neyse... sizin dediğiniz olsun Kaptanının tek yediği adamı Zoro kessin. Zaten Doflamingo, Cracker, Katakuri savaşları boşunaydı. Zoro'yu Mavi denizdeyken kaptan sanan adamlar haklıymış. @Monkey D. Chris'ide şimdi daha iyi anladım.

Tamamda Wano Arc'ın ana kötü karakterini Zoro kesecekse o 9 kın,ordu,diğer novalar,tayfalar ne yapıyor?Salsınlar Zoro'yu gitsin...Manga elbette hayal gücü ama bu dediğin biraz yanlış.

Drake Kizaru yu çağıracak. Apoo ve Hawkings tutuklanır. Shaboady sonuna benzer bir şeyler atar araya. Urouge de bir yerden düşer adaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık