Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dunya kupasında Dünya Kupası tadı yok nedense maçlar cok kötü genel olarak sayılı güzel maç sayısı falan.

Fransa ve Belçika'ya oy atmıştım ikisi de yarı finale çıktı :) İkisinden biri İngiltere'nin olduğu tarafta olsaydı muhtemelen finale bu iki takım çıkardı.
Fransanin zamani sonraki dunya kupasi. Simdi belcikanin zamani.
Nornalde Hirvatistan derdim ama çok yoruldular onlarda.
+1 Tamamiyle aynı düşünüyorum.

Bak Hırvatlar final oynarsa şaşırmam...
ismini yarı finalde görürüm dediğim dört takımın ikisi elendi. İnanılır iş değil... :(

Bu dunya kupasında Dünya Kupası tadı yok nedense maçlar cok kötü genel olarak sayılı güzel maç sayısı falan.
Artık bireysel yetenek eskisi kadar taşıyamıyor. Takım oyunu ve alan savunması iyi olan takımlar olması gerekenden çok daha fazla ilerlediler. Bu da seyir zevkini düşürüyor doğal olarak.

Artık bireysel yetenek eskisi kadar taşıyamıyor. Takım oyunu ve alan savunması iyi olan takımlar olması gerekenden çok daha fazla ilerlediler. Bu da seyir zevkini düşürüyor doğal olarak.
Aslında her takım sporunda aynı süreç yaşanıyor şu an. Oyunlarda gelinen seviyede herkes çok iyi savunma yapıyor. Guardiola gibi adamlar bunu kırabildiği için öne çıkıyor. Ayrıca süperstar oyuncular çok önemli ve futbolda bunların yetersiz kaldığı bir dönemdeyiz bence. Yetenek olarak değil de mental olarak.

Bu arada ilk kez herhangi bir tarafı tutamadığım bir maç oluyor sanırım benim için :) Diğer taraftan İngilizler çıksın da burada tek önemli olan güzel futbol izlemem.

Aslında her takım sporunda aynı süreç yaşanıyor şu an. Oyunlarda gelinen seviyede herkes çok iyi savunma yapıyor. Guardiola gibi adamlar bunu kırabildiği için öne çıkıyor. Ayrıca süperstar oyuncular çok önemli ve futbolda bunların yetersiz kaldığı bir dönemdeyiz bence. Yetenek olarak değil de mental olarak.

Bu arada ilk kez herhangi bir tarafı tutamadığım bir maç oluyor sanırım benim için :) Diğer taraftan İngilizler çıksın da burada tek önemli olan güzel futbol izlemem.
Açıkçası diğer spor dallarını pek takip ettiğim söylenemez. Ayrıca Messi-Ronaldo-İniesta gibi topçuların ardından gelen jenerasyon öyle parlak yıldızlardan çok çıkaramamış gibi gözüküyor. Bazen futbol ölüyor mu diye düşünüyorum :/

Bari Belçika elesin de şanlı Japonyamız en azından dünya şampiyonuna elendi diyelim. Hatta fanlık yapıp dünya şampiyonunu son anda elinden kaçırdı da diyebiliriz. Bence bu maçı kazanan şampiyon olacak. Hele hele diğer taraftan İngiltere gelirse final maçı oynanmasın hiç. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık