Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası diğer spor dallarını pek takip ettiğim söylenemez. Ayrıca Messi-Ronaldo-İniesta gibi topçuların ardından gelen jenerasyon öyle parlak yıldızlardan çok çıkaramamış gibi gözüküyor. Bazen futbol ölüyor mu diye düşünüyorum :/
Ben klasik bir Türk olarak çocukluğumdan beri futbol delisi olarak yetiştim. O kadar çok maç izlerdim ki futbolu seven babam benim yüzümden tiksindi zamanında :D Bu sene Liverpool olmasa neredeyse hiç izlemeyecektim. Bana göre ölüyor da başkasına göre durum nasıl ya da düzelir mi sonra hiç bilemiyorum.

Uyuz bir duran top golünün ardından bütün ikinci yarı boyunca kapandı Fransa ve Belçika pozisyon bile bulamadı. İşte futbolun geldiği nokta açısından iyi bir örnek.

Hayııır! İzlemesi uzun yıllar keyifli olacak bir Mbappe karakter olarak yavşak olmasın lütfen :( Hep Neymar yüzünden :mad:

Uyuz bir duran top golünün ardından bütün ikinci yarı boyunca kapandı Fransa ve Belçika pozisyon bile bulamadı. İşte futbolun geldiği nokta açısından iyi bir örnek.

Hayııır! İzlemesi uzun yıllar keyifli olacak bir Mbappe karakter olarak yavşak olmasın lütfen :( Hep Neymar yüzünden :mad:
Peki oyunun sonlarına doğru profesyonel futbolcuların yaptıkları rezillikler :artiz:

Gerçekten top izlenmeye değecek bir spor değil.

Genç yaşta parlayan ve kıvrak oyuncular genelde karaktersiz oluyor.

Futbolu ayakta tutan guardiola ve klopp kalanı öldürüyor genel olarak. Bunlar gidince iyice leş olcak gibi.

2016 Avrupa şampiyonası şimdi de bu. Rezil futbol kazanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık