Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergo Dof'un sağ koluydu. Sağ kol umrumda değil dememden onu mu kasttteim sandın?

Sen ortak diye öyle herkes herkese diyor mu sandın seride? Bak 3 örneği var. Başka varsa mangadan örnek göster boş konuşacağına. Varsa aslında bir sağ kolluk durum yokken
Roger Rayleigh'e diyor. Yaşıtlar diye mi yoksa önemi en çok onun diye mi? Luffy Usoop'a diyor mu ortağım diye?

İkinci örnek Kid ile Killer. Arada 4 yaş var yaşıtlar diye mi ortak diyor.

Vergo onunla en uzun süre yer alan kişi.

Sanji'nin bedeni hasar aldı ve bacakları sa bu patlamadan nasibini aldı. Luffy'nin dahi kaçındığı bir saldırıdan bahsediyoruz.
:good: aynen.

Vergo sağ kol diyen sensin şimdi umurunda olmadı :D Diğerleri de onu yetiştiren en azından onlar demedi sağ sol kollarız diye.Kaldı vergo ile dof yanı yaşta ortağım demesi gayet normal.Her ortağım diyen rey-san gibi mi sandın sen ? Ayrıca beden ile bacak ne alaka ? Net konuşacaksan mangadan sayfa atacaksın yoksa vikvik yaBma.
*Doffy, Vergo'yu en yakını/en güvendiği olarak görüyor. Böyle gördüklerini Corazon(Kalp) koltuğuna oturtuyor. Vergo'da ilk oturan ve ilk Corazon olan kişidir. İkinci Corazon, Rosinante üçüncü Law'dır. Yalnız bunlar aileye bağlı kalmadığı için oturmadılar. Bu 3 karakter dışında Doffy kalp koltuğuna kimseyi oturtmak istememiştir.

*Law, Vergo karşısındayken Doffy'nin dinlediğini biliyordu. " Sağ kolunu kaybetmek üzeresin. " dedi.

*Doffy ailesinden bir Vergo'ya ortak diye sesleniyor.

Bunlar yeterli argümanlar bence.

*Doffy, Vergo'yu en yakını/en güvendiği olarak görüyor. Böyle gördüklerini Corazon(Kalp) koltuğuna oturtuyor. Vergo'da ilk oturan ve ilk Corazon olan kişidir. İkinci Corazon, Rosinante üçüncü Law'dır. Yalnız bunlar aileye bağlı kalmadığı için oturmadılar. Bu 3 karakter dışında Doffy kalp koltuğuna kimseyi oturtmak istememiştir.

*Law, Vergo karşısındayken Doffy'nin dinlediğini biliyordu. " Sağ kolunu kaybetmek üzeresin. " dedi.

*Doffy ailesinden bir Vergo'ya ortak diye sesleniyor.

Bunlar yeterli argümanlar bence.
Diamante Trebol gibi adamların Dof'un abilerinin yani Dof'un sağ kolu olmaları saçma olurdu zaten. Yani adamların konumları itibarları o tayfa içerisinde Vergo'dan rahat rahat yüksek. Dof'un abileri adamlar çünkü, eğitmenleri. Vergo, Dof ile aynı jenerasyonun adamı zaten sağ kolu/ortağı olmaması için bir sebep yok, koca koca adamlar Dof'un sağ kolu mu olacaktı?

Diamante Trebol gibi adamların Dof'un abilerinin yani Dof'un sağ kolu olmaları saçma olurdu zaten. Yani adamların konumları itibarları o tayfa içerisinde Vergo'dan rahat rahat yüksek. Dof'un abileri adamlar çünkü, eğitmenleri. Vergo, Dof ile aynı jenerasyonun adamı zaten sağ kolu/ortağı olmaması için bir sebep yok, koca koca adamlar Dof'un sağ kolu mu olacaktı?
Eğitip büyütmek başka da yaşı ele alırsak Zoro daha büyük Luffy'nin sağ kolu.

Doffy'nin aile kavramı değişik. Ama en dolu veri Vergo'da var. Ah millenium etiketlemiyorum ki yardımcı olsun geçen gün onunla konuşmuştuk bunu. :D @Jiso Seni etiketleyem bari. :gamyon:

Sanji'nin 4 numara olduğuna katılmıyorum.King konusu ise bariz dediğin gibi.Kata ayağıyla Jet culverin blokluyordu.King ise Suit Sanji tarafından durduruluyor xd.
Nedenimi yazdım ben manga linki de attım.Yazmak istersen neden katılmadığını manga sayfası ile desteklersin.

Konu dof tayfası değil tabi de yine nedenimi ve cevap almak istediğim şekli de yazmıştım önce de kaldı sağol yine de :good: @Ölüm Cerrahı Law

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık