Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorry eksik yazdım, İmpel Down'da başlayıp Marineford'a uzanan macerası, Sonra Big Mom arc'ında yaralı ve aç şekilde tüm Big mom tayfasını karşısına alması üstüne Katakuri dövüşündeki dayanıklılığı... Haklısın bunlar Luffy'nin dayanıklılığını ölçebilmek için kanıt olarak saymıyoruz. :)

Bende sana thriller bark diyorum nightmare luffy formundan çıktıktan sonra luffy bayılıyor ama luffynin tüm arcdaki hasarını alıp üstüne birsürü kan kaybeden zoro dimdik bilinci açık bir şekilde duruyor

1 Vergo etmeyen Sağ kol nasıl bir ifade? Sanji sağ kol değil Zoro'dan da güçsüz bu neredeyse hepimizin kabulü.

Ama Vergo vs Sanji öncesi Sanji zaten Nami onun bedenindeyken ve hakidem bir haberken Caesar'dan bir darbe alıyor be o halde dövüşüyor.

Üstelik Vergo Dof'un sağ kolu. Luffy Dof karşısında 1 arc sonra ne hallere düşerken Sanji'yi küçümsemek için Vergo'yu küçümsememek gerek diye düşünüyorum.

1 Vergo etmeyen Sağ kol nasıl bir ifade? Sanji sağ kol değil Zoro'dan da güçsüz bu neredeyse hepimizin kabulü.

Ama Vergo vs Sanji öncesi Sanji zaten Nami onun bedenindeyken ve hakidem bir haberken Caesar'dan bir darbe alıyor be o halde dövüşüyor.

Üstelik Vergo Dof'un sağ kolu. Luffy Dof karşısında 1 arc sonra ne hallere düşerken Sanji'yi küçümsemek için Vergo'yu küçümsememek gerek diye düşünüyorum.
Konu açmayı seviyorsun anket yap sağ kollar mı vergo mu diye sağ kollar alır.Benim kıyaslamam bu sanji ile vergo değil.Ayrıca kara bacağın bacağı çatladı orada ciğerleri değil fark var.Dof vergo ya sağ kolumsun dedi mi unuttum bak aklında sayı varsa atarsan sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık