Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 kişi haricinde kalan herkes yanılacak gibi.
Amaa 'Zoro kim len Kaido ekibinde olacak. Luffy-Kid-Law üçlüsü len' diyen tayfa fena dumur olacak.
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan :a:

15 kişi haricinde kalan herkes yanılacak gibi.
Amaa 'Zoro kim len Kaido ekibinde olacak. Luffy-Kid-Law üçlüsü len' diyen tayfa fena dumur olacak.
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan :a:

Luffy bunu dedikten sonra Zoro'ya orada kalıp dövüşmek düşer. Bu saatten sonra Kaido'ya dalmasını beklemeyin bence :)

Şu an için Who's Who + Kaido ihtimali çok yüksek gözüküyor. Who's Who'yu Zoro'dan başka kim uyar bilmiyorum. Denjiro diyeceğim o bu saaatten sonra anca ölür.

Dipnot: Yok artık Who + Kaido'yu birden alır demiyorum tabiki. Who'yu yener sonra Kaido dövüşünde katkı yapar. Sen yok musun senn. Çıkar aklından o fikri. :of:

Luffy bunu dedikten sonra Zoro'ya orada kalıp dövüşmek düşer. Bu saatten sonra Kaido'ya dalmasını beklemeyin bence :)
Zoro'da yukarı gitmem gerekiyor diyor. Yani iki cümleyi birleştirirsek önce orayı temizleyecek sonra da kaptanının kıçını kurtarmak için Kaido'nun oraya gidecek ;)

Çok büyük ihtimalle Luffy Kaido'yu tek almayacak envai çeşit yardım alacak bu dövüşte o yüzden bu mantık biraz sıkıntılı. Jack yeter Zoro'ya büyük bir kesim de gayet tatmin olur King'e yürüyorsa da yanına birini alır öyle halleder. Ne yaparsa yapsın zaten Kaido'ya da bir kesik atacaktır güzelce kapatır arcı. Zoro'nun seri sonu KK seviyesi hatta daha üstü olacağını hayal eden kesim tatmin olmaz bir tek onları da kendi haline bırakacaksın.
Seriyi düzgün okuyan birisinin yorumu böyle olurdu. ;)

Bakalım kim ne iddiasına girmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık