Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[YOUTUBE]l5FtYKadnTE[/YOUTUBE]
dakika 1.40'a dikkat et. Refleks olarak mı bilmiyorum ama adam arkadan gelen saldırıda kuma dönüşüyor.

serhan giümüş

ilk kullandı faça attı sonra hakiiz kesti korkuda birleşemedi

madem kullanmadı nasıl moneti kesip kanatabildi uzaktan attığı slashta haki kesinlikle vardı.
Belki Zoro'nun yolladığı dalganın Logia'yı kesebilme özelliği vardır. İlla haki olması gerekmiyor ki. Belki Zoro Kar Kesme tekniği öğrenmiştir, Ateşi kesen var da Kar kesen neden olmasın.

Belki Zoro'nun yolladığı dalganın Logia'yı kesebilme özelliği vardır. İlla haki olması gerekmiyor ki. Belki Zoro Kar Kesme tekniği öğrenmiştir, Ateşi kesen var da Kar kesen neden olmasın.
Mahir abiğğ 4 yıldır her şeye bir kılıf bulmayı başarıyorsunuz bu yoldaki istikrarlı ilerlemenizden dolayı sizi tebrik ediyorum vallahi :D
Karı kessin karı kesen tekniği olsun , ateşi kessin ateş kesen tekniği olsun , buzu kessin olsun , suyu kessin olsun aman haki kullanmasında :D Neden abi neden bu adam haki kullanamıyor niye yani :D

öyle bir şeyden haberi olsaydı zoro'nun kinemon'un ateşi kesmesine şaşırmazdı.(neticede karı kesebilen tekniği bilen biri ateşi kesen tekniği bilmese bile olabileceğini bilir.)

Ankette kullanmadı seçeneğine bastım ama bir daha düşününce kullanmış olma ihtimalini epey yüksek buldum.Raylaigh'te kral haki olduğunu baz alacak olursak Zoro'da eninde sonunda kral haki çıkacağı kesine yakın bir durum.Kral haki ise bana göre tek işlevi bayıltmak olan bir şey değil.Bir başka işlevi ise kral hakiyi saldığın zaman karşındakini bayıltamasada güç farkı açısından arada fark olduğu zaman iradesini ciddi ölçüde kısıtladığı düşüncesindeyim.Monettede bunu gördüm.Korkudan birleştiremiyordu,iradesi kısılmıştı yani.Bence kullandı.Ama sadece saf korkuda olabilir.Bu konu kafamda soru işaretlerini gideremediğim bir konu.Yakında öğreneceğiz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık