Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Graykhan

ilk slash hakili, tartışması olmaz hatta ben bu ilk slashın sorulacağına ihtimal vermeyip 2. zannederek hayır oyu verdim :) , diğer yaptığı ; korku ile rakibini etkisiz hale getirip(öyleki monet hakili kesileceği düşünerek yani ölüm korkusundan o an logia olduğunu bile unuttu heralde) hakisiz daishikanla ortadan ikiye böldü.

İlkinin zaten haki olduğu çok belli.Başka şekilde olmaz.İkincisinde ise haki yok muhtemelen.Karı kesmek için hakiye gerek yok. Sonuçta crocodile gibi değil bu kız. Çok korktuğu için de o an birleşemedi. Sonradan eski haline dönüyor zaten.

Bence...

İlk vuruşu Hakiliydi. " Uzaktan vuruşlara da haki yüklenebiliyor.
Marineford Savaşında Benn Beckman silahını Kizaru'ya doğrulttuğunda Kizaru geri adım attı.

Haki yüklenmese ne Benn Beckman silahını kaldırırdı ne de Kizaru geri adım atardı.

İkinci vuruş ise tamamen Monet'in korkudan yani haki kullanacağından ve öleceğinden kaynaklı kendine güvensizlik ölüm korkusu yüzünden. Saldırıdan önce hareket bile edemedi.

1. Var.
2. Yok.
3. Hızır idu Yunus İdu. :ehe:

Roronoa Zoro

Bence...

İlk vuruşu Hakiliydi. " Uzaktan vuruşlara da haki yüklenebiliyor.
Marineford Savaşında Benn Beckman silahını Kizaru'ya doğrulttuğunda Kizaru geri adım attı.

Haki yüklenmese ne Benn Beckman silahını kaldırırdı ne de Kizaru geri adım atardı.

İkinci vuruş ise tamamen Monet'in korkudan yani haki kullanacağından ve öleceğinden kaynaklı kendine güvensizlik ölüm korkusu yüzünden. Saldırıdan önce hareket bile edemedi.

1. Var.
2. Yok.
3. Hızır idu Yunus İdu. :ehe:
Belki mermilerine deniz taşı ekliyordur, Smoker hesabı.

Belki mermilerine deniz taşı ekliyordur, Smoker hesabı.
Sanmıyorum çünkü bu Kairoseki Mermi muhabbeti çok çok yeni.
O zamandan bunun olması bana mantıklı gelmiyor.

Birde şu var ki;
Haki denen olay bir nevi inançla alakalı bir şey değil mi?
Silahın hakili olduğuna inanıyorsun da saldırırsının olduğuna neden inanmıyorsun?

Diyerekten Nasrettin Hoca aklıma geliyor :ehe:

hunter07

Benim gördüğüm ilk attığı slash haki kaplı. Çünkü kan akıttı. Olurdu olmazdı tartışmasına bence girmeyin çünkü Oda zamanla bunu daha çok vurgulayacak.(mermilere oklara ve tabii ki kılıç saldırılarına haki eklenebiliyor...) İkinci kesişde ise kesinlikle haki yok. Çünkü hem öldürmedi hemde kan yok.Ancak o nasıl bi saldırıydı derseniz zamanla ortaya çıkacak; rakipin iradesini ezen bir saldırıydı.(dikkat ederseniz Monet hareket edemiyor öncesinde) Zoro aslında etkileyici bir ders vermek istedi orada hem Monete hemde denizci kıza...

Siz hiç ısırmayacağından emin olduğunuz vahşi bir hayvanla karşılaştınız mı? Ben karşılaşmadım...

Üye silindi 1004

Affedersiniz ama, gerek mi var arkadaşlar? Zoro haki kullanmadan bile alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık