Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yani haki kullanan adam acein ates saldırısını kinemon gibi kesemese bile,acein bedenine ulasıp kesebilir.diger durumda ise kinemon acein tüm ates tekniklerini kagıt gibi kesse bile bedenine ulasamayıp zarar veremeyebilir.yani bu e.odanın elinde
Benim ataağım yorumu atmışsın açıkçası. Bende bu konuda kararsızım ateş kesmek ile ateş logiasının asıl bedenini kesmek bir midir acaba diye...

Bi defa anket yüzündeki çizik mi yoksa ortadan ikiye bölme olayını mi tartışıyor belli değil, yüzünü çizme işinde zaten haki var olmasa kan gelmez logiadan , 2. Saldırı hakisiz , önceki yorumumda biri bilmişlik yapmış , kan geldiğini görüyoruz bilader bizde op okuyoruz , ben 2. Saldırıyı tartışıyoruz sandım, konuyu açan kişi düzgünce yazmamis 1 çizik yada 2. Kesiş diye.
İlk sayfanın ilk yorumuna yani konuyu açan arkadaşın mesajına bakarsan adam direk hangi sahnenin olduğunu mangadan resim koyarak açıklamış hatta ilk o resim ile başlamış.

Bi defa anket yüzündeki çizik mi yoksa ortadan ikiye bölme olayını mi tartışıyor belli değil, yüzünü çizme işinde zaten haki var olmasa kan gelmez logiadan , 2. Saldırı hakisiz , önceki yorumumda biri bilmişlik yapmış , kan geldiğini görüyoruz bilader bizde op okuyoruz , ben 2. Saldırıyı tartışıyoruz sandım, konuyu açan kişi düzgünce yazmamis 1 çizik yada 2. Kesiş diye.
şaka yapıyorsun dimi? adam bildiğin saldırının resmini koymuş. Bu kadarmı zor ilk mesajı okumak

Ben de ilk sayfaya bakmadan Monet'i ikiye ayırdığı sahne sanıp hayır dedim:D
Çizik attığı sahnede haki kullanıyor.

Buzu kesen derken? Buz zaten katı bir maddedir kesilebilir, parçanılabilir bahsettiğim şey özel bir teknik ile filan kinemon örneği gibi.
Esprili bir yaklaşımdı aslında o ama altında da bir gerçek var. Ateşi kesiyor olabilmesi ateş logiası kullanan birinin bedenine ulaşabilecek anlamına gelmiyor. Hatta ve hatta üstteki esprili örneğim biraz da bunu anlatmaya yönelikti. Kendi tarzımda anlatmış oldum biraz sanki.

Esprili bir yaklaşımdı aslında o ama altında da bir gerçek var. Ateşi kesiyor olabilmesi ateş logiası kullanan birinin bedenine ulaşabilecek anlamına gelmiyor. Hatta ve hatta üstteki esprili örneğim biraz da bunu anlatmaya yönelikti. Kendi tarzımda anlatmış oldum biraz sanki.
Kin'emon çamaşır suyunu çok rahat keser. Adam ateşi kesebilerek anti bir özellik kazanmış durumda.

hakisiz olmaz diyen arkadaşlara jinbei nin balık adam karatesi ve ivankovun vink diye bir saldırısı vardı bunlara kinemonun ateş kesmesi eklendi. "hakiden başka logia ya dokunma yolu yok" diye bir şey yok. ancak orada belki zoro haki kullanmıştır bilemem. e. oda zaman zaman farklı teknikler çıkarabiliyor. bakıp göreceğiz.

Senin bide tarzın mı var :hhh:

Evet dedim Zoro yapmıştır :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık