Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Aynen öyle. Sanji daha potansiyelini göstermedi. O zaman gelince buradaki Zorocuları merak ediyorum. 5 saniye tankladı diye Sanji'yi alır diyorlar :D
Aynı saldırıyı Suitli Sanji daha uzun süre ve daha az hasarla atlatırdı net. Burada konu sağlamlık olursa Sanji>>>Zoro olur ama güç konu olursa Zoro>=Sanji'dir. O kostümün normal hali bile çok dayanıklı. King konusundan bahsedelim aynı saldırıyı Zoro kılıcıyla bloklasaydı yani o karede Sanji yerine Zoro olsaydı çarpmanın etkisiyle zaten çok büyük bir hasar alacaktı üstüne gagasıyla delip geçer ortaya Ace'nin, Akainu tarafından delindiği gibi bir görüntü ortaya çıkar.

Hız= Suit Sanji>>>Zoro

Dayanıklılık= Suit Sanji>>>Zoro

Zeka= Sanji>>>Zoro

Fiziksel Güç= Zoro>Suit Sanji

Genel ortalama Zoro>=Sanji

Yapacağın işe tüküreyim Oda! Başka bir seride olsa akıllı ve hızlı olan bir karakter her türlü fiziksel güçlü birini devirebilir ama One Piece dünyasında Oda'nın trollükleri bitmiyor.

Zoro'nun kılıç kullanıcısı olması ve daha büyük hasar vermesi onu öne geçiriyor. Sanji'nin ellerini kullanma vakti geldi de geçiyor.

Sanji savunan arkadaşlar serinin tanrısına (SOda) karşı koymaya çalışıyorsunuz. Gelin vazgeçin bu boş sevdadan. Her yeni bölümde gözlerinizin feri biraz daha sönüyor hissediyorum :(

Konuyla ilgili Luffy>>>Zoro>>>>Sanji

Silinmiş Üye

Aynı saldırıyı Suitli Sanji daha uzun süre ve daha az hasarla atlatırdı net. Burada konu sağlamlık olursa Sanji>>>Zoro olur ama güç konu olursa Zoro>=Sanji'dir. O kostümün normal hali bile çok dayanıklı. King konusundan bahsedelim aynı saldırıyı Zoro kılıcıyla bloklasaydı yani o karede Sanji yerine Zoro olsaydı çarpmanın etkisiyle zaten çok büyük bir hasar alacaktı üstüne gagasıyla delip geçer ortaya Ace'nin, Akainu tarafından delindiği gibi bir görüntü ortaya çıkar.

Hız= Suit Sanji>>>Zoro

Dayanıklılık= Suit Sanji>>>Zoro

Zeka= Sanji>>>Zoro

Fiziksel Güç= Zoro>Suit Sanji

Genel ortalama Zoro>=Sanji

Yapacağın işe tüküreyim Oda! Başka bir seride olsa akıllı ve hızlı olan bir karakter her türlü fiziksel güçlü birini devirebilir ama One Piece dünyasında Oda'nın trollükleri bitmiyor.

Zoro'nun kılıç kullanıcısı olması ve daha büyük hasar vermesi onu öne geçiriyor. Sanji'nin ellerini kullanma vakti geldi de geçiyor.
Dediklerin çok doğru ama insanların derdi artık bundan çok suitin Sanji'nin gücü olmadığı. Kılıç koklayıcıları Sanji'nin suitle çok güçlü olduğunu görünce defansa geçip onurları gibi suitin onun olmadığını savunuyorlar.

Silinmiş Üye

Sanji savunan arkadaşlar serinin tanrısına (SOda) karşı koymaya çalışıyorsunuz. Gelin vazgeçin bu boş sevdadan. Her yeni bölümde gözlerinizin feri biraz daha sönüyor hissediyorum :(

Konuyla ilgili Luffy>>>Zoro>>>>Sanji
90+1'de Sanji'den bir şey bekliyorum ben :D.

Hız kazanmıyor ancak güç kazanıyor. Kılıçsız Zoro maalesef MF'teki 100k marine askerlerinden birisi gibidir.

İkinci olarak Kaido'nun karşısına o oraklarla çıksa dayağını yer oturur. Kılıçlar en büyük gücü. Enma, Zoro değildir.
MF'deki 100K asker şu
durumun yarısı bile edemeyecek iken sana Zoro'yu bu kadar küçümseten nedir?

Adam kılıç ustası. Kılıç teknikleri var tabiki kullanacak. Enma'dan başka kullanıcısının hakisini içindeki hakiye dönüştüren bir kılıç gördük mü? Hayır.

Bu zamana kadar Zoro böyle bir kılıç kullandı mı? Hayır.

Wano'ya giderken Enma gibi bir seçenek var mıydı? Hayır.

Shisui'yi ellemeselerdi kimse Enma'yı bilmeyecekti.

Peki sıkışınca suit kullanan Sanji suit ustası mı? Germa üyesi mi? Suit kullanmadan P1i karşılaya bilir mıydı? King'in elinden Momo'yu alabilir mıydı? Hayır.

Kamabakka'da okamalara çemkireceğine bir iki teknik daha çalışsaymişta, bizde Sanji hala kendini tutuyor deseydik.

Bu saldırıyı oraklada karşılardı ama belki orak kırılırdı ama yinede o aynı sürede tutardı.

Diyorum. DNA kilidi olmasa o hareketleri Usopp bile yapar. Geçiniz bu işleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık