Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Bunlar Rogeri geçicek olan nesil ama. Ben daha fazlasını beklerim. Bizim tayfanın 3 amirali alabilmesini beklerim bu saatten sonra.
Çünkü daha WG da nasıl güçler olduğunu bile bilmiyoruz. Shounen serilerinde genelde sonlara doğru güç seviyelerini değiştirecek devasa güçte adamlar çıkar. Amiral dediklerimiz Dünya Hükümetinin sadece görünen yüzü.
Tamam işte sol kol Sanji, sağ kol seviyesi olacak. Daha ne kadar aşacak?
Naruto gibi bitmeyecek bu seri. Dünya hükümetiyle savaşı devrimciler ve bazı denizciler halledecektir. Bizimkiler ittifaklarla beraber dahil olsa bile epik birebir savaşlar beklemiyorum. Daha çok değişen düzen ve "Dawn" temalı olacaktır.

Yine de Sanji doğuştan bir süper asker olarak tasarlanıyor. Zoro gibi ciddi bir eğitim yapsa ne Zoro'su, Luffy'le kapışır.
Garp da meyve yese ve eline bir kılıç alsa, Akainu Rokushiki kullansa diye gider bu. Daha bir ton örnek bulursun. Bu seride güç dengeleri öyle işlemiyor. Oda bir güç seviyesi belirleyip ona göre çeşitli yollardan güçlendiriyor.

Tamam işte sol kol Sanji, sağ kol seviyesi olacak. Daha ne kadar aşacak?
Naruto gibi bitmeyecek bu seri. Dünya hükümetiyle savaşı devrimciler ve bazı denizciler halledecektir. Bizimkiler ittifaklarla beraber dahil olsa bile epik birebir savaşlar beklemiyorum. Daha çok değişen düzen ve "Dawn" temalı olacaktır.
Ben öyle düşünmüyorum tartışmamız o yüzden mantıksız. Uzatmaya gerek yok. One Piecede Son savaşta çok büyük güçler olacağı yönünde bir beklentim var. Sağ kol seviyesi yetmez benim için.

Zoro'nun yonkou seviyesi ya da bir tık altında olacağı yerde, Sanji Ray harici tüm sağ kolların pestilini çıkartır. Amirallerle kafa kafaya gider.

Zoro'nun yonkou seviyesi ya da bir tık altında olacağı yerde, Sanji Ray harici tüm sağ kolların pestilini çıkartır. Amirallerle kafa kafaya gider.
Bende böyle olmasını istiyorum ama sanjinin şuanda durduğu yer... E.Oda şuan sanjiye çöp temizlettiriyor. Böyle giderse Amirallerle dövüşebilecek seviyeye ulaşamayacak gibi.

Bende böyle olmasını istiyorum ama sanjinin şuanda durduğu yer... E.Oda şuan sanjiye çöp temizlettiriyor. Böyle giderse Amirallerle dövüşebilecek seviyeye ulaşamayacak gibi.
Hiç belli olmaz. 2 bölüm sonra cp ajanlarını indirmeye giderse, King veya Queen'e karşı savaşırsa fikirlerimiz değişebilir.

Sanji hakkında şüpheniz olmasın bence. Çünkü bu savaş çok fazla yön değiştirecek gibi gözüküyor. Daha Onigashima'nın Wano'ya inmesi, BM korsanlarının savaşa katılması gibi birsürü olay var. Fakat gerçek şu ki, zamanında verdiğim oyun aksine şuan Sanji ve Zoro arasında uçurum var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık