Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Çatıda öyle bi dövüş varken sanji vs queen beklemiyorum ben. Luffy’nin nasıl komutan indirdiği ortada bi ton plot armor lazım ve o şekilde bile 10 saat sürüyor. Sanji queen’i alana kadar savaş biter, sargılar sarılır iki taraf oturup sanji vs queen’in sonuçlanmasını bekler.

Zoro zaten önde olmama ihtimali yok.Tayfadaki amacı zaten savaşçı.7 24 yoğun idman yapıp çalışıyor.Sanji ise geminin yemeği bulaşığı ve asıl zaman ayırdığı Nami ve Robinle flörtleşmek.1 sefer ciddiye alıp idman yaptığını görmedik.Şimdi asıl kimliği savaşçı olan birini aşçı ile kıyaslamak aşırı saçma olur.Sanji Zoro gibi tek odağı dövüş olsa kendini geliştirmeyle uğraşsa kafa kafaya olurlardı.Son durumda Zoro 100 ise Sanjide 90 dır.

Sanji zorodan daha iyi tasarlanmış bir karakter bence, Ama E.Oda neden bu karakteri bu kadar gömüyor anlamıyorum. Cidden Amiraller ile vs atışını görmek istediğim bir karakterdi. Ama bu gidişle olmayacak gibi. :(

Sanji zorodan daha iyi tasarlanmış bir karakter bence, Ama E.Oda neden bu karakteri bu kadar gömüyor anlamıyorum. Cidden Amiraller ile vs atışını görmek istediğim bir karakterdi. Ama bu gidişle olmayacak gibi. :(
Eskiden ben de aynısını düşünüyordum. Ama ne kadar güçlenirse güçlensin şu tiple amiral karşısın çıkması amirallere büyük saygısızlık olur:
Zaman atlamasından sonraki mallıklarını bırakması şart. Amiraller böyle bi rezilliği haketmiyor.

Roger'ın tayfasında bile 3. adamın amiral alması gibi bir durum söz konusu değildir. Sanji de en fazla sağ kol olur. Amirali tutar ama nihayetinde kaybeder. Sağ kol deyince küçümseniyormuş gibi geliyor ama Kata gibi olsa daha ne zaten?

Roger'ın tayfasında bile 3. adamın amiral alması gibi bir durum söz konusu değildir. Sanji de en fazla sağ kol olur. Amirali tutar ama nihayetinde kaybeder. Sağ kol deyince küçümseniyormuş gibi geliyor ama Kata gibi olsa daha ne zaten?
Bunlar Rogeri geçicek olan nesil ama. Ben daha fazlasını beklerim. Bizim tayfanın 3 amirali alabilmesini beklerim bu saatten sonra.
Çünkü daha WG da nasıl güçler olduğunu bile bilmiyoruz. Shounen serilerinde genelde sonlara doğru güç seviyelerini değiştirecek devasa güçte adamlar çıkar. Amiral dediklerimiz Dünya Hükümetinin sadece görünen yüzü.

Zoro zaten önde olmama ihtimali yok.Tayfadaki amacı zaten savaşçı.7 24 yoğun idman yapıp çalışıyor.Sanji ise geminin yemeği bulaşığı ve asıl zaman ayırdığı Nami ve Robinle flörtleşmek.1 sefer ciddiye alıp idman yaptığını görmedik.Şimdi asıl kimliği savaşçı olan birini aşçı ile kıyaslamak aşırı saçma olur.Sanji Zoro gibi tek odağı dövüş olsa kendini geliştirmeyle uğraşsa kafa kafaya olurlardı.Son durumda Zoro 100 ise Sanjide 90 dır.
Yine de Sanji doğuştan bir süper asker olarak tasarlanıyor. Zoro gibi ciddi bir eğitim yapsa ne Zoro'su, Luffy'le kapışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık