Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465

Üye silindi 5781

Zoro kılıç ustası. King ise gagası ile itti. Pageone bile pençe atıp canını acıttı. Sen gelmiş ne diyorsun. Suit kesilmez değil. Fiziksel darbeye dayanıklı.
FKASFJLASFKSAJLSFDAK forumda en çok güldüğüm yorumlardan
Adam canını acıttılı arguman sunuyor , madem böyle arguman sunuyorsun , o dediğin Tobiroppo'dan daha düşük rütbeli Apoo neler yapmıştı Zoro'ya hatırlayalım istersen :D

FKASFJLASFKSAJLSFDAK forumda en çok güldüğüm yorumlardan
Adam canını acıttılı arguman sunuyor , madem böyle arguman sunuyorsun , o dediğin Tobiroppo'dan daha düşük rütbeli Apoo neler yapmıştı Zoro'ya hatırlayalım istersen :D
Yalnız yanlış bir şey yazmamış ki bu sefer. Suit'le de hasar alabildiğini yazmış. Ne yani kimse suit'e zarar veremeyecek mi? O eleman çoğunlukla mantıklı yazan birisi değil de , bu sefer bana yazdığım ima ediyor gibi geldi. İyi niyetli anıma denk geldi galiba. xd

Üye silindi 5781

Yalnız yanlış bir şey yazmamış ki bu sefer. Suit'le de hasar alabildiğini yazmış. Ne yani kimse suit'e zarar veremeyecek mi? O eleman çoğunlukla mantıklı yazan birisi değil de , bu sefer bana yazdığım ima ediyor gibi geldi. İyi niyetli anıma denk geldi galiba. xd
Ona gülmedim zaten gagası ile ittiye haykırdım resmen ama diğer taraftan bakacak olursak fiziksel darbe çıkarımı ise oldukça kötü.King orada gagasının ucu sayesinde Sanji'yi delmekten bahsediyordu ama delemedi.Hani pençeden bahsetmiş de burayı atlamış arkadaş

Enma olmasa neyse de Zoro'da Enma var. Excalibur + Narsil + Lightsaber karşımı bu mükemmel kılıç Zoro'dayken kimse karşı koyamaz.

Suitle beraber Sanji, Ashura kullanmayan Dressrosa Zoro seviyesine gelmiştir.
Zoro, beklemediği halde Amiral Fujitora’nın saldırısını tanklayıp karşılık verebilmişti ayrıca Zoro’dan büyük çaplı saldırılar görmüştük, Sanji’den henüz o çapta bişey göremedik ama heralde tam gücünü kullanırsa görebiliriz.

Üye silindi 1004

Enma olmasa neyse de Zoro'da Enma var. Excalibur + Narsil + Lightsaber karşımı bu mükemmel kılıç Zoro'dayken kimse karşı koyamaz.
Orian’ın teki kakaladı yahu ne Narsil’i? Bunu Narsil duysa orta yerinden çatlardı. Babası gibi soysuz ve vatan haini küçük bir şıllık verdi bu kılıcı. Çok fazla şey beklememek lazım bu kılıçtan. Tüm forum adına Narsil’den özür diliyorum. Kusura bakma Narsil!

Suitle beraber Sanji, Ashura kullanmayan Dressrosa Zoro seviyesine gelmiştir.
Zoro, beklemediği halde Amiral Fujitora’nın saldırısını tanklayıp karşılık verebilmişti ayrıca Zoro’dan büyük çaplı saldırılar görmüştük, Sanji’den henüz o çapta bişey göremedik ama heralde tam gücünü kullanırsa görebiliriz.
Wadatsumi sana merhaba diyor ve yeterince büyükmüyüm diye soruyor.:bilmem:

Adamlar kaidoyu kesiyor. Bunlar Zoro, sanjiyi kesemez diyor. Komik olan ben oluyorum.
Kaidoyu kesemeyen varmı acaba, Kınlar holloş etti Kaidoyu. Şimdi Zoro Kaidoyu Odenin kılıcıyla ve Kınların açtığı yaradan kesse Sanjiyide kesebilirmi oluyor. Kingin Sanjiye saldırı heralde Kınların saldırıları kadar güçlüdür ama o bile kan alamadı Sanjiden.

Orian’ın teki kakaladı yahu ne Narsil’i? Bunu Narsil duysa orta yerinden çatlardı. Babası gibi soysuz ve vatan haini küçük bir şıllık verdi bu kılıcı. Çok fazla şey beklememek lazım bu kılıçtan. Tüm forum adına Narsil’den özür diliyorum. Kusura bakma Narsil!
Enma olmasa Zoro zaten 3 lig aşağı düşer Sanjiye dede felan der. Bu arada Narsil hangi kılıç hiç duymamıştım?

İtti mi? Son hızda bir kamyon sana çarpsa beni kamyon mu itti dersin?
Yalnız örnek yanlış olmuş Concord çarpsa diyecektin, Katakurinin mızrağından 100 kat güçlü bir saldırıyı Sanji çizik almadan atlattı Zoro kim oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık