Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Arc sonu değilse arkandayım:sapkali:
Yamatoyu da er ya da geç görürüz zaten bizim iddia vardı:gamyon:
Her türlü ;)

Sanji en güçlü Yc1 olur seri sonuna. Zoroysa Mihawk'ı yenib yc1+ falan olur. Kılıç ustalarının zirvesi en fazla Yonko sağ kolu olmakdır zorlamaya gerek yok. Kılıç ustaları asla top tier karakterler olamayacak.
Ne alakası var demekten kendimi alamadım. Sağı solu, önü arkası sallantıda olan bir yorum.

Sanji en güçlü Yc1 olur seri sonuna. Zoroysa Mihawk'ı yenib yc1+ falan olur. Kılıç ustalarının zirvesi en fazla Yonko sağ kolu olmakdır zorlamaya gerek yok. Kılıç ustaları asla top tier karakterler olamayacak.
Shanks bir kılıç ustası mı yoksa değil mi? Başta dediklerine katılıyorum ama Shanks'ın da bir kılıç ustası olduğunu unutmamak lazım

Boş yorum Luffy kılıç ustası olsaydı,korsankral olamayacak mıydı ?Kılıç ustası olunca güçlenemiyor musun?

Bak Garp'a meyve bile yok ne seviyede.

Karakterin gelişimi,potansiyeline ve azmine bağlıdır.Kullandığı silaha ve ya meyve gücüne değil.

Üye silindi 1004

Yamato ikisini de döver.
Zoro tek başına Yamato, Jinbe ve Kostümlü Sanji'yi aynı anda döver... Gerçekleri kabul etmek lazım. Zaten okuduğumuz seri fantastik bari yorum yaparken biraz gerçekçi olalım. Lütfen hepinizi gerçekler konusunda sağduyuya davet ve teşvik ediyorum. Zoro'nun bu üç karakteri aynı anda terlemeden yeneceği ortada. Enma'dan sonra makas artık kapanmayacak şekilde açıldı.

Zoro tek başına Yamato, Jinbe ve Kostümlü Sanji'yi aynı anda döver... Gerçekleri kabul etmek lazım. Zaten okuduğumuz seri fantastik bari yorum yaparken biraz gerçekçi olalım. Lütfen hepinizi gerçekler konusunda sağduyuya davet ve teşvik ediyorum. Zoro'nun bu üç karakteri aynı anda terlemeden yeneceği ortada. Enma'dan sonra makas artık kapanmayacak şekilde açıldı.
Ter yazınca aklıma getirdin bu Yamato'nun koltuk altı ne terliyordur yaw. sürekli fellik fellik geziyor etrafta... :/

Zurnacı Zoro'yu da Luffy'i de teklemişti patlamayla. Bu bölüm Yamato onun kaç mislini aldı kadın hala ayakta. Ayrıca Zoro'nun bu arc King'e yürüme hayalleri de bitti. Zaten o kalibre olmadığı belliydi ama bak King'e yürümeyi göze alan Sasaki nasıl da Yamato dişlerini gösterince üç buçuk atıyor.
Cypher sen matrixi savundun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık