Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Sanji, Jinbe ve Diğer İmparator Adamları

Sanji ve Jinbei sağ kol eder seri sonunda hatta Sanji sağ kol üstü de olabilir. Benim düşündüğüm iki ihtimal var.

Olabilmesi daha olası olan;

Zoro Amiral
Sanji Sağ Kol
Jinbei Sol Kol

Gönlümden geçen;

Zoro ve Sanji Amiral
Jinbei YC2-YC1 arası

Hepsinin zirve haline göre yazarsak

Luffy - Serinin zirvesi KK seviyesinin 1 tık üstü
Zoro - Amiral+ yonkolara yakın gücü olur
Sanji - Amiral, Oda peachlik yaparsa sağ kol seviyesinde de bırakabilir
Jinbe - Sol kol - üçüncü komutan arası bir şey olur denizde zaten 10 amiral gücünde belki bu rakamı 11-12'ye çıkartır.
Sanji amiral seviyesi olsun paket paket sigara dağıtacağım arkadaşlara.

Genetik mutasyonunu uyandırdığı an paketleri hazırla yok uyandırmaz da renkli donla devam ederse cebinden beş kuruş eksilmez.
İkisi olmadan amiral olursa diyerek şart koyuyorum paket işine. xd Bu zamana kadar böyle geldi genmiş suitmiş 200 bölümlük eklentiler beni mutlu etmez 900 bölümlük karakter için.

İkisi olmadan amiral olursa diyerek şart koyuyorum paket işine. xd Bu zamana kadar böyle geldi genmiş suitmiş 200 bölümlük eklentiler beni mutlu etmez 900 bölümlük karakter için.
Gen dediğin adamı yaratığa çevirmeyecek olum aynı Sanji sadece çok daha güçlü kas ve kemik yapısına sahip olacak. Sanji'nin dövüş stili için bundan daha büyük bir p-up yok ki kendi potansiyelidir en nihayetinde bu muhabbet de. Renkli donla bir tutma. Bu adam yıllardır Zaraki gibi dövüşüyor potansiyelini uyandırmamış hali bu öyle düşün

Gen dediğin adamı yaratığa çevirmeyecek olum aynı Sanji sadece çok daha güçlü kas ve kemik yapısına sahip olacak. Sanji'nin dövüş stili için bundan daha büyük bir p-up yok ki kendi potansiyelidir en nihayetinde bu muhabbet de. Renkli donla bir tutma. Bu adam yıllardır Zaraki gibi dövüşüyor potansiyelini uyandırmamış hali bu öyle düşün
Renkli don kadar beleş değil tabii ama Sanji'ye de ters bence. Sanji'nin bir hikayesi var. Wcı'da geni uyanmadığı için ezilen ama yıllar sonra gensiz yonji'yi yenebilmesi örneğin. Daha gerilere gidelim; bu muhabbetlerin esamesi yokken Sanji gayet kendi rakibine baskın gelen biriyken (Jyabura Mr.2) şimdi gene muhtaç olması; üstelik bunun sevmediği babasından gelmesi, kardeşlerini duygusuz birer mal haline getiren gen işinin onun üzerinde yaşanması Sanji'nin dolaylı yoldan yenilmesidir bence. Hem Sanji'nin babasını o şekilde çiz, hem Sanji'ye öyle bir hikaye yaz. Sonra Sanji'ye seviye atlatan şey tüm çocukluğunu delip geçen şey olsun. Valla @Mr.Bushido bile daha insaflı şekilde çizer Sanji'yi. xd

Luffy en güçlü kişi...
Zoro, Luffy den sonra en güçlü kişi...(aralarında bir tık olur jsjsj)
Sanji, Çok güçlü bir Amiral...
Jinbe de bir şeyler olur işte... sjsjsjs

Luffy'den ziyade sorum örneğin Zoro Beckman ile zirve halinde karşılaşsa ne yapar?

Amiral yonko seviyesi demek amiral, sağ kol ve yonkoya nasıl baktığınız değişeceğinden dolayı net olmayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık