Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Sanji, Jinbe ve Diğer İmparator Adamları

Katılmıyorum. Süpernovaların tayfası filo tarzı değil ama Kaptanların hepsi kendi tayfasını alabilir. Bizim tayfada Luffyye yakın olan hiç kimse yok. Zoro,Jinbe ve Sanji dışında hepsini tekler geçer Luffy
Boyle bir fikre nasil kapıldın anlamadım. İlki zoronun pica kestiği sahnede zoronun epey güçlendiğini gördük.puca büyük ikende kesti haki kapli ikende. Balikadam adasindaykende görüş hakisinin hayet iyi olduğunu gördük ve hareketleri cok çevik.suda balikadam hizki hareket ettigi bizzat bir balikadam tarafından söylendi.

Wano arcta görüş hakisinin de iyi olduğu belli oldu. Kamazo yu killeri silahı eksikken bir sekilde silah alıp yendi. Law ve kid tarafindan sanki kaptanı lufy ile konuştukları gibi bir tavırla konustu. Yani bu zoronun güçlü olduğu anlamına geliyor.
Ayrica her ne kadar henuz tam anlamında kullanmasada Emma gibi gucklu bir bir kılıç aldı.ki bu Kılıç'ın saldı gücü epey yüksek.
Zoronun sınırlarını görmedik.
Dayanıklılık konusunda tayfadaki en saglam kişi bana göre zoro.

Luffy zamanında yaşadığı olaylar neticesinde vücudu zehre epey direnç göstermiş.

Zoro ise bu tip bu durumla karşılaşmamaşına karşın wano daki zehirli suyun sadece karnını ağrıttıgından bahsediyor.

Şimdi gelelim sanjiye.

Wano arcta kullandığı suit görünmez lik ve extra savunma sağlıyor. Görünmezlik görüş hakisi yüksek birine cok etki etmez tahminimce ancak sanji luffynin gear 3 deki dev saldırılarını engelleyebilicek potansiyele sahip. Saldırı gücü luffyden az olmasına rağmen saldırı hızı epey yüksek .
Tabi etkili ayak saldırıları da var. Bunlar suit ile desteklenince epey güçlü biri oluyor.
Yani sanjide digerlerine karşın biraz geride kalsada genede güçlü olduğu su götürmez bir gercek.

Jimbei dersek.
Savas tecrübesi var. Suyu ustaca kullanıyor.
Balıkadam karetesinde iyi bir kullanıcı.
Haki kullanabiliyor.
Sulak bir alanda luffye epey dert olacağı kesin. Deniz suyu meyve kullanıcısını yoruyor çünkü.

Digerlerinden pek bahsetmek istemiyorum. Az cok belli.
Nami nin en güçlü saldırısı yıldırım üzerine ki luffy bunun doğal engelleyicisi.

Robin belki süreci uzatabilir.
Frankyde luffy karşı pek birşey yapamaz.
Usopda aynı sekilde.
Chopper büyük geyik forumda süreci uzatabilir. Ancak gene şansı az.

Yani böyle seyler varken hangi kafayla luffynin tayfasini alabilecek olduğunu düşünüyorsun. Hadi hepsini geçtim zoro nun sınırlarını hiç görmedik. Bence bir düşün.

İndiremezler. aklımdaki tek soru işareti jimbei sıvı bişeyle katanın mochisini etkisiz hale getiriyodu. savaş eger ayna dünyasında ise kata alır . dış dünyada şansları var ama
Knk bunu nasil biliyorsunuz çok merak ediyorum. Ona bakılırsa rayleigh meyve kullanıcısını bile değil. Haki ile okdr güçlü. Demekki meyve gücüde bir yere kadar.
Ayrıca luffy yumruklariyla dövüşüyor. Ancak Zoro kılıç ile arada daglar kadar fark var.yumruk yedinmi direk is bitmiyor. Ama saglam bir keşiş yedinmi yerdesin

Knk bunu nasil biliyorsunuz çok merak ediyorum. Ona bakılırsa rayleigh meyve kullanıcısını bile değil. Haki ile okdr güçlü. Demekki meyve gücüde bir yere kadar.
Ayrıca luffy yumruklariyla dövüşüyor. Ancak Zoro kılıç ile arada daglar kadar fark var.yumruk yedinmi direk is bitmiyor. Ama saglam bir keşiş yedinmi yerdesin
reis benim yorumu yanlışlıkla mı alıntıladın yazdıklarını pek yorumumla ilişkilendiremedim ama yine de cevap vereyim. ben zaten katanın meyvesinden çok hakisine güveniyorum artı kata çok daha hızlı bence digerlerinden. zoronun kataya dokunabilecegini sanmıyorum üç kişi olsalar bile.

Jinbei belki olamaz (yaşlı daha fazla gelişmez diyenler kısmen haklı oldukları için dedim, yinede olabilir tabii) ama Sanji ve Zoro Yonkou seviyesine ulaşırlar. Zirve güçlerinde bu seviyede olurlar.

Hepsinin zirve haline göre yazarsak

Luffy - Serinin zirvesi KK seviyesinin 1 tık üstü
Zoro - Amiral+ yonkolara yakın gücü olur
Sanji - Amiral, Oda peachlik yaparsa sağ kol seviyesinde de bırakabilir
Jinbe - Sol kol - üçüncü komutan arası bir şey olur denizde zaten 10 amiral gücünde belki bu rakamı 11-12'ye çıkartır.

reis benim yorumu yanlışlıkla mı alıntıladın yazdıklarını pek yorumumla ilişkilendiremedim ama yine de cevap vereyim. ben zaten katanın meyvesinden çok hakisine güveniyorum artı kata çok daha hızlı bence digerlerinden. zoronun kataya dokunabilecegini sanmıyorum üç kişi olsalar bile.
Galiba altindakine yazacaktım.
Ama bende sana cevap vereyim. Katanın hızlı olduğunu varsayalım kaçmayacağı bir slash yollar zoro hasar verir. Hızında bir noktada önemi kaybediyor. Ben anlamadım valla sizin dusunce seklinizi.
Bencede katakuri zorodan güçlü. Ancak dokunamayacagıni soylemek biraz abartı kaçıyor .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık