Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Sanji, Jinbe ve Diğer İmparator Adamları

İyi günler. Hazır One Piece aradayken ara ara konular açmak ve bazen de bazı konuları hortlatmak istiyorum. Bu konu açıldıysa moderasyon lütfen silsin benim açtığımı. @Roronoa Zoro @Kuroro

Zoro, Sanji ve Jinbe Luffy'nin güç açısından en güçlü üç ismi. Böyle de devam edecek gibi.

Sizin de gördüğünüz üzere her tayfada genellikle üç isim öne çıkmakta. Snack'i saymazsak Linlin'in üç tatlı komutanı vardı. Kaido üç yıkımcıya sahip. Shanks'ın Beckmann, Yasopp ve Roo olmak üzere üç adamı öne çıkıyor herhangi bir isimle olmasa da. Wb'nin Marco, Jozu ve Vista'sı vardı. Herhangi bir isimleri yoktu onların da ama amiraller ve deniz lordları ile olan dövüşlerde aktif olan bu üç isim vardı. Roger yonko değil ama bahsedelim. Onda da Rayleigh ve Gaban öndeydi. Oden'i güçten değil başka sebeplerden katmıyorum. Konusu bura olmadığından çok girmiyorum. Teach'in tayfası tam gösterilmedi. Bana kalırsa Shiryuu ve Teach'e kaptan ben olayım diyen Avalo Pizarro öne çıkıyor.

Jinbe konusunda şüpheler olduğunu görüyorum, ben katılmasam da. İsterseniz siz Jinbe ya da diğer ikisi yerine başka Hasır Şapkalar yazın ama bu yine de sorduğum sorunun özünü değiştirmeyecek.

Seri sonunda, bu üç kişi zirve gücüne geldiği zaman bu isimlerin güçleri yukarıda bahsettiğim yonko komutanlarına göre ne seviyede olur sizce? Yani örneğin bir sağ kola göre Zoro ne düzeyde olur? Daha güçlü olacağı herhalde herkesin kabul edeceği bir şeydir ama ne oranda? Sanji ya da Jinbe bir yonko sağ kolu edebilir mi? Ya da siz hangi isimleri koyuyorsanız işte.

İyi forumlar.

Luffy prime halinde seride zirve olacaktır.

Sanji ve Zoronunda amiral indirebilecek seviyede olacağını düşünüyorum.

Tayfanın gelmiş geçmiş en güçlü tayfa olmasını isterim.

Yamato tayfaya katılırsa o da baya güç katacaktır.

Seri sonu

Luffy
Zoro Sanji
Yamato Jinbei

olacaktır tahminimce.

Konu için teşekkürler. Eline sağlık.

Snack sadece Urouge hyplamak için seriyi eklenmiş bir karakter hiç işlenmedi bile ben Persoperodan bile güçlü olduğunu sanmıyorum. Linlinde ön plana çıkan 3 adamı var işte. Perospero/Ace gibi isimlerde tayfanın joker kartı gibi oluyor.

Bizim üçlünün seviyesine gelecek olursak. Jimbe Sol Kol Sanji Sağ Kol Zoro'da Amiral seviyesine gelir Mihawkı aşacağı için serinin zirvelerinden olacağı bariz. Şuan daha zayıf olsada benim inancıma göre Sanji, Jimbei'yi geçecek. Tayfanın joker ismi de Usopp olsa tadından yenmez.

Jinbei'nin gelişiminin tam olarak durduğunu düşünmüyorum. Sonuçta seri de 55-60 yaşındaki amirallerin durumları ortada. Kaldı ki jinbei normal bir insan da değil. Güncel de muhtemelen yc3-yc2 arası olan jinbei'nin seri sonunda sağ kol ayarına gelebileceğini düşünüyorum.
Sanji'yi çoğu kişi luffy ve zoro dan ayırıyor ama oda bu adamla zoro'yu sürekli bir güç yarışına soktuğu için seri sonunda zoro ile arasında çok fazla fark olacağını düşünmüyorum. O yüzden amiral seviyesin de olacağını düşünüyorum.
Zoro'nun muhtemelen final boss'u mihawk olacaktır. Mihawk'ı da yonkou seviyesi olmasa da ona çok yakın bir seviye de görüyorum. Zoro'nun onu geçeceği düşünüldüğünde muhtemelen seri sonu yonkou seviyesi olacaktır. Ayrıca bizim tayfanın seri sonu güç açısından roger'ın kin den bile daha iyi bir tayfa olacağını düşünüyorum. Bu yüzden zoro aynı zaman da prime Ray'i de geçecektir.

Yamato'nun gelip gelmeyeceği kesin değil. Bu yüzden onu şimdilik tayfaya dahil etmiyorum. Ama hayatta kalır ve gelirse onunda idol gördüğü kişi olan oden'i geçeceği yani yonkou seviyesi olacağını düşünüyorum.

Jinbei'nin gelişiminin tam olarak durduğunu düşünmüyorum. Sonuçta seri de 55-60 yaşındaki amirallerin durumları ortada. Kaldı ki jinbei normal bir insan da değil. Güncel de muhtemelen yc3-yc2 arası olan jinbei'nin seri sonunda sağ kol ayarına gelebileceğini düşünüyorum.
Sanji'yi çoğu kişi luffy ve zoro dan ayırıyor ama oda bu adamla zoro'yu sürekli bir güç yarışına soktuğu için seri sonunda zoro ile arasında çok fazla fark olacağını düşünmüyorum. O yüzden amiral seviyesin de olacağını düşünüyorum.
Zoro'nun muhtemelen final boss'u mihawk olacaktır. Mihawk'ı da yonkou seviyesi olmasa da ona çok yakın bir seviye de görüyorum. Zoro'nun onu geçeceği düşünüldüğünde muhtemelen seri sonu yonkou seviyesi olacaktır. Ayrıca bizim tayfanın seri sonu güç açısından roger'ın kin den bile daha iyi bir tayfa olacağını düşünüyorum. Bu yüzden zoro aynı zaman da prime Ray'i de geçecektir.

Yamato'nun gelip gelmeyeceği kesin değil. Bu yüzden onu şimdilik tayfaya dahil etmiyorum. Ama hayatta kalır ve gelirse onunda idol gördüğü kişi olan oden'i geçeceği yani yonkou seviyesi olacağını düşünüyorum.
Cavendish, Bartolomeo ve Saide bence komutan ayarı olabilir seri sonu Luffy'nin tayfası serideki diğer tüm tayfaları sollayacak bence senin dediğin gibi. Adeya küçük bir Rocks tayfası olacak.

Luffy tartışmasız zirvedeki karakter olacaktır.

Zoro dünyadaki en güçlü kılıç ustası olacak. Herhangi bir sağ kolla kıyaslanamayacak kadar güçleneceğini düşünüyorum.

Sanji hızını ve tekniklerini ciddi anlamda geliştirecektir. Sol kollarla kıyaslamayı geçtim sağ kollardan biri üstün olacağını düşünüyorum. Bacaklarını Sanji'den daha iyi kullanabilen biri olmayacak.

Jinbe hamsisi konusunda emin değilim. En güçlü balık adam olacaktır. Sağ-Sol kol arasında bir gücü olacağını düşünüyorum.

Yamato tayfaya gelir mi bilmiyorum ama gelirse belki Jinbe'nin yerini alabilir. Yeni bir karakter olduğu için yorum yapmak istemiyorum. Umarım tayfaya gelmez.

Son düzenleme:
Cavendish, Bartolomeo ve Saide bence komutan ayarı olabilir seri sonu Luffy'nin tayfası serideki diğer tüm tayfaları sollayacak bence senin dediğin gibi. Adeya küçük bir Rocks tayfası olacak.
Aynen filo da baya gelişecektir. Cavendish ve barto garanti komutan olur zaten. Yc1-yc2 arasında gelip giderler. Onun dışında bir sürü müttefikte eklenecektir. Eski wb korsanaları, Wano halkı, balıkadamlar vs..

Bartolomeo'ya verdiği meyve zaten serideki en broken meyvelerden. Çok op meyveleri zaten kısıyor gücünü oda. Jozu full elmas kaplarsa kör oluyor. Bartolomeo sınırlı ölçüde bariyer yapabiliyor. Law'ın Room'u uzun süreli gitmiyor vesaire.

Zoro muhtemelen sağ kolları rencide edecek, küçük düşürecek seviyeye gelir.
Sanji sağ kollardan biraz daha güçlü olur.

Jinbei'nin ise seri sonunda 3. adam olacağına ihtimal vermiyorum. yaklaşık 30 yıldır korsan olan, uzun zamandır shichi olan, Yeni Dünya'nın afedersiniz kaşarlanmış elemanlarından biri olan Jinbei'nin tahmini 40-50 yaşlarından sonra üstüne koya koya gideceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ki bu karakter dediğim gibi zaten çok uzun yıllardır bu denizlerde. Vista'nın, Mihawk'ın güçlenmesini beklemekle aynı olay benim için.
Eğer Yamato katılırsa 3 numara o olur ki o da sağ kol üstü güce kavuşur. Katılan kimse olmazsa Usopp veya Franky'nin 1-2 arca 3. komutan boşluğunu fazlasıyla dolduracağını düşünüyorum.

Zoro muhtemelen sağ kolları rencide edecek, küçük düşürecek seviyeye gelir.
Sanji sağ kollardan biraz daha güçlü olur.

Jinbei'nin ise seri sonunda 3. adam olacağına ihtimal vermiyorum. yaklaşık 30 yıldır korsan olan, uzun zamandır shichi olan, Yeni Dünya'nın afedersiniz kaşarlanmış elemanlarından biri olan Jinbei'nin tahmini 40-50 yaşlarından sonra üstüne koya koya gideceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ki bu karakter dediğim gibi zaten çok uzun yıllardır bu denizlerde. Vista'nın, Mihawk'ın güçlenmesini beklemekle aynı olay benim için.
Eğer Yamato katılırsa 3 numara o olur ki o da sağ kol üstü güce kavuşur. Katılan kimse olmazsa Usopp veya Franky'nin 1-2 arca 3. komutan boşluğunu fazlasıyla dolduracağını düşünüyorum.
Jimbei'nin Luffy'nin üçüncü adamı olması için power up alması gerekmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık