Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Enma’nın Zoro’ya gitmesinde ana karakter etkeni devreye giriyor. O yüzden çok beleşlikle alakası yok işin. Çünkü gidiş şeklinde böyle beleşçi bir şey göremedim ben.
Bu arada Zoro’nun odak noktası Denjiro olsaydı şu an selasını okuyorlardı Denjiro’nun :d

Bu antrenmanı yaparken adamın bahsettiği olay çeliği kesmek. O gücü her zaman kullanmalıyım diyor. Nasıl alakası yok reyiz yapma. Demek ki neymiş? Zoro’nun yaptığı her antrenmanın bir artısı işlevi amacı varmış. Yoksa neden bu kadar sahne çizilsin ve neden böyle bir şey desin antrenman yaparken? :D
Hedefi 20 yıldır Kaido olan adamın 20-21 yaşındaki Zoro'ya selasını da okuttun ne diyeyim Bushidocum :dd

Abi Zoro'nun yaptığı antremanlar meditasyon özelliği taşıyor büyük ölçüde ben buna yorumluyorum o sahneleri. Enma dediğimiz kılıç ne kadar çok içine haki koyarsan o kadar çok etkili bir kılıç yani anlam veremiyorum gerçekten :D

Hedefi 20 yıldır Kaido olan adamın 20-21 yaşındaki Zoro'ya selasını da okuttun ne diyeyim Bushidocum :dd

Abi Zoro'nun yaptığı antremanlar meditasyon özelliği taşıyor büyük ölçüde ben buna yorumluyorum o sahneleri. Enma dediğimiz kılıç ne kadar çok içine haki koyarsan o kadar çok etkili bir kılıç yani anlam veremiyorum gerçekten :D
Öyle deme Luffy de 17 yaşında kimlerin selasını okudu yaşla ilgisi yok bunun :D

Neyse bu konuda döngüye girdik sanırım :d

İkisinin de hakkıyla aldığını düşünüyorum.
Luffy şu seride meyvesini en etkin kullanan adam ama Oda serideki diğer karakterlerin meyveye dayalı güçlerini Luffy kadar derin tasarlayamadığı için bu durum göze batıyor.
Hatta tasarlayamıyor değil direkt tasarlamıyor. Çünkü bunu yapsa bazı karakterlerin ne kadar güçlü olacağının farkında. Robin mesela, kadının meyvesi aşırı güçlü bu sebeple düzgün bir şey göstermiyor. Law gerektiğinde insanların bedenlerini değiştirebiliyor ama bir bakıyorsunuz Luffy'nin gerisinde kalmış.

Ahahha
Sadece meyveden 1 ısırık alıp doğa üstü güçlere sahip olanlara laf etmeyenler kullanmaya kimsenin yeteneği ve yüreği yetmediği kılıcı kullanabildi diye ve kılıcın sahibinin kendi isteği ile kılıçlar takas yapıldığı halde Zoro beleşci oluyor :hhh:

Bunu sadece Luffy üzerinden değil tüm meyve kullanıcıları için söylüyorum. İlla beleşçi diye birisi gösterilecekse bu kendi gücüne güvenmeyip meyve gücü kullanan tüm asalaklardır. Zoro için 'Enma'yı kazanmayı haketmedi' deniliyor. Peki kac tane meyve kullanıcısı havadan gelen doğa üstü güçleri hakederek aldı? Kaldı ki Zoro kılıcın sahibinin hayatını kurtardı, karşılığında efsane statüsünde ki kılıcı verdi ve Oden'den sonra Enma'ya hükmedebilen tek kişi oldu.
Sizi gidi tatlı su objektifleri sizi...

İkisi de potansiyelli ve güçlü kişiler bu yüzden buraya kadar gelirken aldıkları tüm poweruplar hakedilmiş power uplardır.

Yalnız Enma kullanım bakımından bildiğimiz G4.

Luffy'nin gücünün yetmediği kişilere karşı var olan tüm hakisini toplayıp hakisi bitene kadar büründüğü bir forum G4. Enma aynı mantık kullanıcının tüm hakisini çekip bunları saldırılara çeviriyor. İkisinde de bu olayı sürdürebilmek için gerekli hakiye sahip olmanız gerekiyor.

Hani Enma ki aynı seviye de bir karakılıça karşı alınmış bir kılıç beleşse Luffy'nin G4 formu da beleştir.

Bu arada Shusui'nin alınmasının sebebinin karakılıç olmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Bence bir kılıcı karartan kişi o kılıcı maksimum seviyesinde kullanabilir. Ryuma'nın kılıcını verirken seninle tatmin olabilir demesinin arkasında da bu mantığı görüyorum. Yani sıradan bir kişi karartılmış bir kılıcı kullanması ile karartan kişinin kullanması arasında bir fark olabileceğini düşünüyorum.

Ahahha
Sadece meyveden 1 ısırık alıp doğa üstü güçlere sahip olanlara laf etmeyenler kullanmaya kimsenin yeteneği ve yüreği yetmediği kılıcı kullanabildi diye ve kılıcın sahibinin kendi isteği ile kılıçlar takas yapıldığı halde Zoro beleşci oluyor :hhh:

Bunu sadece Luffy üzerinden değil tüm meyve kullanıcıları için söylüyorum. İlla beleşçi diye birisi gösterilecekse bu kendi gücüne güvenmeyip meyve gücü kullanan tüm asalaklardır. Zoro için 'Enma'yı kazanmayı haketmedi' deniliyor. Peki kac tane meyve kullanıcısı havadan gelen doğa üstü güçleri hakederek aldı? Kaldı ki Zoro kılıcın sahibinin hayatını kurtardı, karşılığında efsane statüsünde ki kılıcı verdi ve Oden'den sonra Enma'ya hükmedebilen tek kişi oldu.
Ace de asalak oluyor mu? :D Luffy bilmeden yedi meyvesini, kazandığı güç de lastik adam olmak. Zoro lastik adam olsa hayata küserdi la.:D Ace bile meyven uzamaktan başka bir b.ka yaramıyor diyordu Luffy'e.:D Luffy yiyip yiyebileceği en güçsüz meyvelerden birini yemiştir. Zoro ise tılsımlı itemlerle yola çıkıyor.

Ahahha

Wb asalak mı oldu şimdi..... Kwjdjwndkejenen

Orada özellikle sadece Luffy üzerinden değil dedim. Beleşçi kavramı çok iki yüzlü fanca yada afedersin fancık yorumu gibi geliyor bana. Zoro'ya enma üzerinden beleşçi diyen akainu ya, Wb ye, Rufi ye, Ace'de demesi lazım

@kekomancer
Ama meyve sahipleri meyvelerini bir kere yiyor. Zoro ise daha iyisini bulabildi mi kılıcını değiştiriyor. Yarın bir gün Zoro en iyi 12'den de kılıç alacak büyük ihtimal.. O da güç artışı sağlayacak.

Ama meyve sahipleri meyvelerini bir kere yiyor. Zoro ise daha iyisini bulabildi mi kılıcını değiştiriyor. Yarın bir gün Zoro en iyi 12'den de kılıç alacak büyük ihtimal.. O da güç artışı sağlayacak.
Eee? Bu mu belesçilik oluyor? En iyi 12 kullananların Zoro'dan fazlası ne? Zoro dandik kiliclarla en iyi kılıç kullananlara yada logialarla savaşmaya mecbur mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık