Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Bu arada iki yıldan sonra Zoro ağırlıkla antreman yapmıyordur bence. Yani yapmasın bi zahmet. Haki üzerine antreman yapıyordur umarım. Daha görmedik ama antremanları gösterilirse umarım sıvamaz Oda.

Orada özellikle sadece Luffy üzerinden değil dedim. Beleşçi kavramı çok iki yüzlü fanca yada afedersin fancık yorumu gibi geliyor bana. Zoro'ya enma üzerinden beleşçi diyen akainu ya, Wb ye, Rufi ye, Ace'de demesi lazım

@kekomancer
Luffy gücüne güç katmak için tüketmedi o meyvayı. Bildiğin aç köpekliğine kurban gitti. Gördüğümüz çoğu meyva kullanıcısı güç için tüketiyor. Bu haliyle Luffy diğerlerinden ayrılıyor. Hoş Wb ve Ace nasıl(?) tüketti bilmiyoruz.
Ama Zoro bu kılıçları güç için toplayarak o asalak dediğin sınıfa çok daha iyi uyuyor.

Tamam işte bizde diyoruz ki böyle güç patlaması yaratan bir kılıcın Zoro'nun kucağına hooop diye düşmesi beleş power up.
O kılıcı kullanabilmek için çocukluğundan beri gösterdiği çaba ne olacak? Karşılığında verdiği Enma? Hem de kılıcı kontrol etmeye tam olarak alıştıktan sonra bir ekstrası da kalmayacakken. Tüm bunlara rağmen beleşse, seride beleş olmayan çok az güç vardır.

Şimdi ben kılıç kullanmayı bilmeyen biriyim ama bir gün Enma’yı buluyorum bir yerde ve elime alıp kullanmaya çalışıyorum ne olur? Tengu’nun dediği şey olur, bayılırım. Hadi kılıç kullanmayı biliyorum ama potansiyelim zayıf o zaman ne olur? Yine bayılırım. Beleş p.up’ın-beleş gücün tanımı şu olmalı; hiçbir çaba sarf etmeden aldığın şey sana direkt güç verecek. Yani o şeye zaman harcamana gerek yok.

Şimdi ben az çok dövüş biliyorum kendi çapımda ve germa’nın bir Suitini buldum ve kullanacağım ne olur? En fazla çok az bir alışma süreci yaşarım. Suit de çok çaba sarf etmeme gerek olacak bir şey yok. Teknolojik bir alet ve benim yerime hız güç korunma ve hatta görünmezlik veriyor bana oh misss.

Şimdi ben bir çocuğum. Ne dövüş bilirim ne başka bir şey ve bir gün bir şeytan meyvesi buldum yedim. Ne olur? Hiçbir şey. Meyvenin gücü ile büyür ve ona göre kendimi geliştiririm. Hatta meyvenin yapısına göre alır başımı giderim misss.

Şimdi şöyle bakınca hangisi daha rahat ve beleş gözüküyor? Zoro eğer bugün bu kılıcı alıp kullanabiliyorsa bunu zamanında harcadığı çabaya borçlu. Herkes yatarken sabah akşam durmadan yaptığı antrenmanlara borçlu. Ve tabi ki içinde ki muhteşem potansiyele borçlu.

Ben yine de Luffy’nin de beleşe konduğunu söylemeyeceğim çünkü düz mantık düşünmüyorum. Sonuçta adam uğraştı. Ama bu meyvenin de zamanında çok avantajını gördü. Kafadan Enel olayı var. Zoro’nun kılıçları belki kırılmıyor ama Mihawk dan yara alıp az kalsın ölmesini de engelleyecek bir avantaj sağlamıyor. Yani kısacası Zoro beleşe falan konmadı. Haketti. Öyle ya da böyle Enma karşılığında bir efsanenin kılıcını verdi. O kadar çabayı boşa sayıp; “Zoro beleşe kondu” demek bence haksızlık.
Bu.:good:

Ahahha
Sadece meyveden 1 ısırık alıp doğa üstü güçlere sahip olanlara laf etmeyenler kullanmaya kimsenin yeteneği ve yüreği yetmediği kılıcı kullanabildi diye ve kılıcın sahibinin kendi isteği ile kılıçlar takas yapıldığı halde Zoro beleşci oluyor :hhh:

Bunu sadece Luffy üzerinden değil tüm meyve kullanıcıları için söylüyorum. İlla beleşçi diye birisi gösterilecekse bu kendi gücüne güvenmeyip meyve gücü kullanan tüm asalaklardır. Zoro için 'Enma'yı kazanmayı haketmedi' deniliyor. Peki kac tane meyve kullanıcısı havadan gelen doğa üstü güçleri hakederek aldı? Kaldı ki Zoro kılıcın sahibinin hayatını kurtardı, karşılığında efsane statüsünde ki kılıcı verdi ve Oden'den sonra Enma'ya hükmedebilen tek kişi oldu.
Sizi gidi tatlı su objektifleri sizi...
Zoro kaliteli kılıçtan kılıca koşuyor o da asalak mı şimdi kjdsfjsd Ya da başka karakterler meyve yiyorlar güçlenmek için onlarda mı asalak? Luffy dediğin adam bir kere güçlenmek için değil açlığına yiyor meyveyi. :d Bi de çok hararetlisin dostum az sakin fancık mancık ayıp yani şikayet ettim umarım ban yersin :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık