Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Güzel kabına uyduruyon vallaha. Sana bu muhabbetten ince Law'ın mı b.haki desem , Smoker'ın mı diye sorsam Law derdin. Smoker'ın mu b.hakisi Vergo'nun mu desem Vergo dersin... Aynı Law Vergo'yu tek attı. Ama Smoker için böyle bir yorum yapıyorsun şimdi. Dediğim gibi güzel kabın varmış Emre. Herkese lazım öyle bir kap.:D
Yahu şaka yapmıyorum ciddi bıktım şu mantıklı bir yorum gördüğün zaman dondu kaptı muhabbetine girmene.:mincika:Konuyu böyle sonlandırma tartışma hevesi bırakmıyorsun. :/

O halde cevap ver neden Law vs başlangıcında Smoker ile Tashigi'nin ruhunu değiştirip madara etmedi de iki saat vs attı ? Gerizekalı mı bu Law boşa gücünü harcıyor.Önce bunlara cevap vermen lazım.

Ayrıca bak sana bir örnek vereyim.Law'un gücünün işlemesi için haki seviyesi 1 altı olması lazım diyelim.Smoker 2x Vergo 2.5x Law da 3x haki seviyesinde olsun.O zaman aralarındaki farkın ne önemi kalıyor ? Smoker'a gücünün işlemesi için haki seviyesi farkı olması yetmiyor.Aralarında uçurum olması lazım Tashigi gibi 1 altı olması lazım kısacası.Gördüğümüz Smoker da böyle değildi gayet juttesini kırmadan çarpıştırdı Vergo vs Tashigi gibi bir sahne yaşanmadı.

Sözün özü yukarıda verdiğim örnek gibi durumlar olabilir.Bu yetenek belli bir seviyenin altına işliyor olabilir senin hakin benimkinden az muhabbeti yeterli olmayabilir yani.

Vergo, picadan hız, doriki, haki olarak üstündür der misin vergo, pikayı yener?

Marco vs Wb marineford marco daha dahanıklı, marco daha hızlı, tabi ki hakisini kullanamıcak kadar çökmüş wb den çok hakisi vardır. Kim alır?
Vergo neden haki olarak üstün oluyor len ? Birine Law diğerine Zoro tek attı diye Zoro'nun attğı tek adamı çöpe mi çevirmiş ? Pica dediğin adam kendi sınıfındakilere ezik diye hakaret ediyordu :hıh:

Yahu şaka yapmıyorum ciddi bıktım şu mantıklı bir yorum gördüğün zaman dondu kaptı muhabbetine girmene.:mincika:Konuyu böyle sonlandırma tartışma hevesi bırakmıyorsun. :/

O halde cevap ver neden Law vs başlangıcında Smoker ile Tashigi'nin ruhunu değiştirip madara etmedi de iki saat vs attı ? Gerizekalı mı bu Law boşa gücünü harcıyor.Önce bunlara cevap vermen lazım.

Ayrıca bak sana bir örnek vereyim.Law'un gücünün işlemesi için haki seviyesi 1 altı olması lazım diyelim.Smoker 2x Vergo 2.5x Law da 3x haki seviyesinde olsun.O zaman aralarındaki farkın ne önemi kalıyor ? Smoker'a gücünün işlemesi için haki seviyesi farkı olması yetmiyor.Aralarında uçurum olması lazım Tashigi gibi 1 altı olması lazım kısacası.Gördüğümüz Smoker da böyle değildi gayet juttesini kırmadan çarpıştırdı Vergo vs Tashigi gibi bir sahne yaşanmadı.

Sözün özü yukarıda verdiğim örnek gibi durumlar olabilir.Bu yetenek belli bir seviyenin altına işliyor olabilir senin hakin benimkinden az muhabbeti yeterli olmayabilir yani.
Mangaka'nın tutarsız vs çizdiğini söyleyen sen değil misin? Luffy neden g4'u daha önce açmadı felana kadar gider bu konu.

Dediğim gibi sen Vergo için Smoker'dan daha yüksek b.hakisi var kesin dersin. Gördük Law tek attı o Vergo'ya. Smoker olayı için ister Mangaka'nın eli dersin ister Law'ın kendi isteği dersin. Bu kadar basit. Ben senin kurdugun temeli sorguladim. Mantığı olmadığını da gördük.

@twei

Yok canım. Biri yetiler tarafından bayiltiliyor. Diğeri yetilere emir veren Ceasar. Arada sınıf farkı var. Sonuçta emir var emir..:D

Mangaka'nın tutarsız vs çizdiğini söyleyen sen değil misin? Luffy neden g4'u daha önce açmadı felana kadar gider bu konu.

Dediğim gibi sen Vergo için Smoker'dan daha yüksek b.hakisi var kesin dersin. Gördük Law tek attı o Vergo'ya. Smoker olayı için ister Mangaka'nın eli dersin ister Law'ın kendi isteği dersin. Bu kadar basit. Ben senin kurdugun temeli sorguladim. Mantığı olmadığını da gördük.

@twei

Yok canım. Biri yetiler tarafından bayiltiliyor. Diğeri yetilere emir veren Ceasar. Arada sınıf farkı var. Sonuçta emir var emir..:D
Biri vs atıp bayılıyor hemde yüzyılın tekini yiyerek, diğeri ise pusuda bayılıyor olayın farkına sonradan vararak canını kurtarmayı biliyor. Gene arada dağ daş var, Adamsın be Zoro Reis :hhh:

@Monkey D. Dragon ben de senin dilinden gideyim la adam niye azıcık geride ? Hele onu de bir kere.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık