Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İyi de benim bahsettigim şey ile ne alaka bu? Ben sürpriz bir şey olduğu için Luffy de Zoro da ruhu kaptirabilirdi dedim. Buna karşı önlem alabilmek için ya iyi bilmek lazım ya da müthiş bir k.haki ya da artık tecrübe de ne dersen de ondan lazım.

Jozu gibi adam bilmediği için Dof'un ağına yakalanıyor. Demek istediğim Punkhazard'daki Luffy ve Zoro'nun da ruhu değiştirebilirdi diyorum.

Onun dışında Law'ın yeteneğini Dof'un bilmesi Dof'un yeteneğini Law'ın bilmesinden çok daha fazla avantaj katmıştır Dof'a.
Hayır kaptırmazlardı.Zırh hakisiyle alakalı.Önüne gelene yapması lazım senin dediğin gibi olursa.
Jozu'nun da aynı şekilde.Zaten zırh hakisi iyi olsa iliklerine kadar donup kolunu kaptırmazdı.Luffy Dof'un yeteneklerini biliyor muydu yada bunu umursuyor muydu ilk karşılaşmalarında saldırırken.Hayır öyle biri değil Luffy saldırdı gatling attı vs ama ağa yakalanmadı çünkü zırh hakisi güçlü üstündeki kontrolü iyiydi.
Bir fotoğrafla özetleyebilirim durumu;
Bunu ve amaneden'i görünce gagası olan konuşuyor diyesim geldi bir an.:hhh::hhh:

EyvAllah senin gibi insanlara da ihtiyacı var forumun :D Gözüm dönmez tabi ki de yahu neden dönsün zaten? Alt tarafı manga kalp kırmam asla bu yüzden ama güzel tartışırım orası ayrı :D Evet Sanji'nin o sapıklığı daha da arttı ve iyice gözümüze batıyor maalesef:gamyon:
Bazılarının gözü dönüyor valla. :oleyo: Teşekkür ettim, iyi tartışmalar. :respect:

Hayır kaptırmazlardı.Zırh hakisiyle alakalı.Önüne gelene yapması lazım senin dediğin gibi olursa.
Jozu'nun da aynı şekilde.Zaten zırh hakisi iyi olsa iliklerine kadar donup kolunu kaptırmazdı.Luffy Dof'un yeteneklerini biliyor muydu yada bunu umursuyor muydu ilk karşılaşmalarında saldırırken.Hayır öyle biri değil Luffy saldırdı gatling attı vs ama ağa yakalanmadı çünkü zırh hakisi güçlü üstündeki kontrolü iyiydi.

Bunu ve amaneden'i görünce gagası olan konuşuyor diyesim geldi bir an.:hhh::hhh:
Dof'un ağ tekniginin zırh hakisi ile alakası olsa Jozu'ya yapmazdı gözünü seveyim Emre. Olayı k.hakiden b.hakiye evirdin ki Sanji'nin k.hakisinin Zoro'dan iyi olduğunu öngördügün için böyle yaptın.

@Rika

Yanlış hatırlıyormuşum demek ki.... Ama dediğim gibi çok önemli değil. Bence Luffy dahil Zoro'nun da ruhunu değiştirebilme ihtimali vardı o durumda.

@Roronoa Zoro

Daha sağlam argümanlar bulmak lazım.:D

Dof'un ağ tekniginin zırh hakisi ile alakası olsa Jozu'ya yapmazdı gözünü seveyim Emre. Olayı k.hakiden b.hakiye evirdin ki Sanji'nin k.hakisinin Zoro'dan iyi olduğunu öngördügün için böyle yaptın.
Jozu'nun zırh hakisinin çok üstün amiral seviyesi falan olduğunu nereden biliyorsun da böyle konuşuyorsun.Sanji'nin k.hakisi Zoro'dan iyi ayrıca Kata sahnesi bunu biraz belli etti.Ama yatkın dendiğine göre de aynı şekilde Zoro'nun da b.hakisi Sanji'den üstün olmalı.Mangaka bir yerden dengeyi sağlayacak değil mi uçurum olmaması için ? O sebeple Zoro'nun öyle kalbi falan değişmezdi diyorum adam zaten Law'un liginde birisi buna maruz kalması da ayrıca saçma olurdu.

Jozu'nun zırh hakisinin çok üstün amiral seviyesi falan olduğunu nereden biliyorsun da böyle konuşuyorsun.Sanji'nin k.hakisi Zoro'dan iyi ayrıca Kata sahnesi bunu biraz belli etti.Ama yatkın dendiğine göre de aynı şekilde Zoro'nun da b.hakisi Sanji'den üstün olmalı.Mangaka bir yerden dengeyi sağlayacak değil mi uçurum olmaması için ? O sebeple Zoro'nun öyle kalbi falan değişmezdi diyorum adam zaten Law'un liginde birisi buna maruz kalması da ayrıca saçma olurdu.
İyi de Sanji hiç tepki bile veremedi. Zoro'nun b.haki iyi olsa bile çok geç olmuş olmayacak mıydı? Sanji'nin farkedip de b.hakisinin yetersiz kaldığını görmedik ki. Adam ne olduğunu anlayamadan ruhu verdi?

Ben başka karakteri eziklemiyorum ki, maalesef Oda gömdü Sanji'yi. Zoro için de yanlışına yanlış deriz fangirl değiliz sonuçta. Ama ben gördüğümü ve gördüğümden dolayı beklentimi yüksek tutuyorum. Herkesin kendi görüşü sonuçta ama doğru konuşmak gerekirse sizde gayet iyi biliyorsunuz ki Zoro'nun yaptığı çoğu şey göz ardı ediliyor.
Şöyle ki forumda göz ardı edilmeyen veya ezilmeyen karakter yok.
Bazı Sanji fanları sanji ezikleniyor diye zoro’yu eziyor.
Bazı Zoro fanları da zoro ezikleniyor diye de sanji eziyor.
Luffy fanları luffy ve zoro denk görülüyor diye zoro eziyor.
Kimse haklı veya haksız değil. Bu bir kısır döngüdür.
Sanji ister sağ ayağıyla kaido’ya tek atsın millet gelip “neden sol ayağıyla vurmadı” diye sanji’yi ezer.
Luffy zoro’ya kaido’ya tek atmasını söylese ve zoro bunu başarsa millet zoro’yu
“zoro luffy’den emir alıyor” diye ezer.
Bu böyledir kimse kimseye yaranamıyor.

İyi de Sanji hiç tepki bile veremedi. Zoro'nun b.haki iyi olsa bile çok geç olmuş olmayacak mıydı? Sanji'nin farkedip de b.hakisinin yetersiz kaldığını görmedik ki. Adam ne olduğunu anlayamadan ruhu verdi?
Ben o kalp değiştirme zımbırtısının otomatik olarak sağlam bir zırhı geçebileceğini düşünmüyorum.Yani kişinin aa geliyor diye k.hakiyle farketmesine gerek yok bana kalırsa.Sağlam bir zırha zaten işlemeyecektir.Bu zırhı bir şekilde aşar ve artık etki edebilirse o zaman işe yarayabilir gibi.Misal Law Smoker'ın ruhunu da değiştirdi.Ama bunu vs başlangıcında yapamadı.Ne zaman adamın zırhını aştı kalbini aldı adamı mahvetti ondan sonra yapabildi.Muhtemelen o yenilgi sonrası Smoker bitik duruma geldi haki falan tükendi adamda ve kolayca ruhunu değiştirdi elinin altındaki ona mahkum Smoker'ın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık