Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
- aptallık dediğin kısımda düşün luffy ciddileştiği anda bu zamana kadar kim önünde durdu?
- bro sen yanlış görmüşsün kral haki basmıyordu o sahnede düz balyozu luffynin kolunu o şekilde ağrıttı.
(1009. Bölüm) ayrıca tüm hakisini emmaya basıp anca kullanabilen (ki bunu oden tüm hakisini basmadan rahatlıkla yapıyordu) Zoro ile gökleri yaran( ki tüm hakisi değildi) luffynin hakisini bir tutmak ayrı mesele.

- bi gidip gear4ün ani hızına bak Zoronun bir anda çıktığı hıza luffy normal halde çıkıyor.
- ahahaa :hhh: king Kong doffy öldürmedi diye güçsüz oluyor ise ağa Zoro 3 kılıç ile tek rakibini bile öldüremedi onu ne yapacaz.
- Zoro herşeyini verip ashura ile kaidonun derisini geçiyor diye koka basan luffyi kesecek diye anlamayın olayı adamın derisini kesiyor orada sadece.
- bak şimdi en büyük hatan burada luffy kadar güçlendirme alsaydı ??? Luffy her arc çıkıp dayak yiye yiye aldığı güclendirmeleri Zoro zaten saçma sapan tek 1 olaydan alıyor tek seferde Zoro luffy gibi powerup alsaydı şuanki halinden bayağı bir güçsüz olurdu buna emin olabilirsin sadece kral haki kullanımı için bile Zoronun 1 yıldan fazla uğraşması ve tonla dayak yemesi gerekirdi.
Aptallık dediğin şeyi gördük defalarca kaido karşısında 6 kez bayılan Zoro değildi. Bak düşse eyvallah diyecektim ama bayılması farklı olay. Luffy ciddiymis. Gördük kaidoya sağlam vurduktan soneaki ciddiyeti 1 bölüm hype sonea luffy denizde yüzüyordu.
Normal sallamış diye birşey yok luffy kendi söyledi daha gördüğüne inanmıyorsun. Her saldırıya aynı miktardaki ekleyecek diye birşey yok ama eklediği kesin şuan.

Sunuda düzeltelim Oden daha az hakiyle enma kontrolü sağlamıyordu. Hakisi okadar fazlaydı ki enmayı zoro gibi zorlanarak kullanmıyordu.

Gökleri yarma olayına atıfta bulunmadım bir tarafta h.hakiyi yeni yeni kullanan biri diğer tarafta epeydir kullanmış ve gittikçe tecrübe kazanan biri var bu ikisini bir tutmak zaten mantıklı bir davranış değil.

Luffy her arc çıkıp dayak yediği için güçlendirme aldı olayı şudur.
Yenemeyeceği rakibi saçma sapan şeyler ile yener. Onuda plot armoura yöneltiyoruz.
Örneğin croc olayı bana göre her ne kadar ezik gözükse de luffy için iyi işlenmişti.
Ama katakuri savaşı , şimdi de kaido savaşı saçma şekilde işleyen savaşlar. Şimdi luffy 6 7 kez bayıldı kaido gibi biri tekte bayılacak sonra kalkamayacak sonra o luffy ne kdr güçlendi emekle he. Ben mantıklı bir şey göremiyorum.

Zoro luffy gibi bir powerup kısaydı güçsüz olurdu demişsin ancak çok saçma bir çıkarım.

Görüyoruzki ts sonrası zoro >luffy imiş. He tartışmaya açık bir konu tabiki ama en kötü ihtimal yakın seviyede oldukları bariz

Şimdi aynı şekilde powerup alan biri nasıl daha güçsüz olacak luffyden?

Olay şu biri ana karekter. Diğeri ikinci plana atılmış anakarakter. Luffynin güçlenmesini adım adım izlerken zoroya farklı yollardan güçlendirme veriyorki panel sayısı azalsın.

Sonuçta zoro her ne kadar sevilse de mangayı okuyan çoğunluk luffy fanı.

Zoro herşeyini Verip kaidonun derisini aştı luffynin kokasını nasıl aşacak demişsin de

Luffy ryoudan önce kaidonun derisini aşamıyordu. Demekki kaidonun derisi > luffynin silahlanma hakisi.

Oysa zoro bunu sadece ashura ile yapmadı, tatsumaki ile de yaptı. Unutmayalım.

He h.haki kaplar dersin luffy bedenine onu bilemem daha görmedik varsayım olur. Bende derim zoroda h.haki kaplayacak kılıca.

King kong doff öldürmedi diye güçsüz olmadı. Saçma bir teknik bu bakıldığı zaman zaten. Ki bunu rayleigh onaylamış zaten.

Şimdi luffy güçlü bir saldırı yapiyor evet ama bunu yaparken hakisi deli gibi azalıyor, vücudunun gerginliği artıyor , vücudunun çoğu yeri savunmasız kalıyor. Biri o yumruktan kaçsa luffy paket olacak direk.
Ki oars gibi birini kaydırması gibi bir şekilde bloklayabilir zoro bunu.

Şuan ki g karşısında bile zoro a analiz yapıyor yenmek için luffy olsa saçma sapan dalmaya çalışıyordu şimdi.

Sen hangi saldırıdan bahsediyorsun ?

Bundan bahsediyorum ben.

Sen bundan mı bahsediyorsun ?
Lan ben bu saldırıyı Law'a yapıyor sanıyordum ama Zoro'da nasibini almış... O halde Raimei hakke'ye de dayanmış helal olsun :D
Burada da dikkat edersen Law kendini Zoro ile değiştirmiş. Yerde yattıkları yerde Law önde Zoro arkada. Orta panelde zaten Law duruyor.

Edit: Zoro bundan sonra da ayağa kalkamadı. Law ile aşağı indiler. ?

Son düzenleme:
Burada da dikkat edersen Law kendini Zoro ile değiştirmiş. Yerde yattıkları yerde Law önde Zoro arkada. Orta panelde zaten Law duruyor.

Edit: Zoro bundan sonra da ayağa kalkamadı. Law ile aşağı indiler. ?
Ben bu saldırıyı sadece Law'a yapıyor sanıyordum ama Zoro da etkilenmiş. İlk okuduğumda fark etmemiştim.
Zoro'nun kalkamayacağı belliydi zaten. Bu saldırıdan önce tükenmişti :d

İkili imparator saldırısında herkesi kurtardı.
Ama orada Zoro alacağı hasarı almış zaten.
Law soruyor halen hayatta mısın diye... Kid teşekkür ediyor, bize zaman kazandırdın diyor... Saldırıyı tamamen almamış ne demek onu anlamadım

Ben bu saldırıyı sadece Law'a yapıyor sanıyordum ama Zoro da etkilenmiş. İlk okuduğumda fark etmemiştim.
Zoro'nun kalkamayacağı belliydi zaten. Bu saldırıdan önce tükenmişti :d

Ama orada Zoro alacağı hasarı almış zaten.
Law soruyor halen hayatta mısın diye... Kid teşekkür ediyor, bize zaman kazandırdın diyor... Saldırıyı tamamen almamış ne demek onu anlamadım
Aranızdaki muhabbete hakim değilim, bilmiyorum. Öylesine bilgi amaçlı yazdım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık