Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Hala çok fark var ya Luffy ile arasında. Ama bir görmek lazım neler yapacaklarını.

Bir de sona kalan dövüşün çıkacağı seviye bence apayrı bir şey olacak. King dövüşü boyunca Zoro fanları daha da alevlenir.

Kaido dövüşünde buraları Luffy fanları süpürür atar ama.:D

Bu kadar power up'ı bir arc'a sıkıştırmanın manası da yok anlamı da. Yalnız bu arc'ta olmaz dediğim ne varsa oldu. Yine olmaz diyorum yine olacaktır muhtemelen. :/
Tek anlamı olur bu kadar güçlendirmenin artık bizimkiler paso dayak atacak,dayak yeme evreleri bitiyor,yine zorlu dövüşleri olur ama öyle ezilen taraf olmazlar gibi düşünüyorum.

Ama dirilip,dirilip gelmeyen bir Luffy,Luffy'midir ?Buda tartışılır xd.

Tek anlamı olur bu kadar güçlendirmenin artık bizimkiler paso dayak atacak,dayak yeme evreleri bitiyor,yine zorlu dövüşleri olur ama öyle ezilen taraf olmazlar gibi düşünüyorum.

Ama dirilip,dirilip gelmeyen bir Luffy,Luffy'midir ?Buda tartışılır xd.
Luffy en tepeye de çıkar dirilip dirilip gelmeye de devam eder. Tutarlılık mı? Oda'nın elinin kiri bile değil onun için takmaz bile. :ehe:

Hala çok fark var ya Luffy ile arasında. Ama bir görmek lazım neler yapacaklarını.

Bir de sona kalan dövüşün çıkacağı seviye bence apayrı bir şey olacak. King dövüşü boyunca Zoro fanları daha da alevlenir.

Kaido dövüşünde buraları Luffy fanları süpürür atar ama.:D
Son bölümden sonra açık bir kapı bırakmışsın :D
Harbiden H. Haki zirve güç. Yani bunu kim kullanabilse, zirveye oynar derim yalan yok.
Luffy uyanış açacak gibi. @Raiden 'ın dediği gibi olmaz dediğim ne varsa oluyor. Bir arcta üç tane ileri seviye güç mü? lafı olmaz.
Kaido Luffy dövüşü beklentileri verebilir mi? O sıkıntı işte. Epic ötesi olması lazım. Daha azıyla ben bile yetinmem şu saatten sonra.

Son düzenleme:
Konular teker teker hortlamaya başlamış. Zoro şov yapınca Mihawk güzellemeleri, King güzellemeleri tekradan başlanmış yapılmaya.:hhh:

Zoro Kaido'yu öldürecek konusununda tekrar öne çıkmasını bekliyorum.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık