Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Bu mantık kaptan olmayan novalar,kaptan olan novalara rakip olamaza çok benziyor.

Ray'in bir amiralle dövüşebileceğini gördük zaten.

Sengoku'ya her türlü rakip olur burası zaten kesin.

Kim yener tartışılabilir.
Garp Shabondy arcı yaşlı hallerinde bana bırakın hallederim dedi.Garp yaparsa o an Sengoku da yapabilir.İki tarafın genç hallerini de düşünürsek yine adil bir karşılaşma yani yine Sengoku halledebilir.Ray gençse Sengoku da genç sonuçta.

Garp Shabondy arcı yaşlı hallerinde bana bırakın hallederim dedi.Garp yaparsa o an Sengoku da yapabilir.İki tarafın genç hallerini de düşünürsek yine adil bir karşılaşma yani yine Sengoku halledebilir.Ray gençse Sengoku da genç sonuçta.
Garp,Ray'i yener.Sengoku için emin değilim,zorlu bir dövüş sonunda Ray'i yense çok şaşırmam açıkcası.

Ben iki tarafada meyilliyim aslında bu dövüşte öyle söyleyeyim.

Sengoku küçümseniyor veya Rayleigh yüceltiliyor. Hangisi olduğuna karar veremedim. Aralarında uçurum olmadığı belli olsa da bu sorunun cevabı Sengoku'dur. Garp ile omuz omuza savaşmış, denizcilerin en sağlam adamlarından biridir. Karakterini hiç sevmem, orası ayrı mesele.

Luffy'nin buradaki balon tekniğini gibi balon bir karakter sengoku. Rayleigh daha üst seviye gösterildi sengokuya göre.

Bana göre top tier seviyesi üçe ayrılıyor. Sengoku daha çok A'ya yakınken, Rayleigh B'ye yakındır.
A) Roger, Garp
B) Shanks, Kuzan
C) Teach, Fujitora

Yine de zor bir vs olur.

Ray’e normal bir sağ kol olarak bakmamak lazım. Sengoku nasıl Garp’ın ortağı ise Ray de, Roger için öyleydi. Adam sağ kol iken kral lakabı almış… bence ikisi de dengelidir birbirine. He illa birini seçeceksem… Kara Kral olmuş adamı seçerim o ayrı… :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık