Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Chopper'ın Queen'i amele sümüğü gibi yere yapıştırdığı yerde Doc Q'nun eşeği haki biliyorsa sesimi çıkarmam, çıkaramam

Dövüşebilir zaten. Diğer sağ kollar da admiraller ile dövüşebilir. Normali budur. Arkadaş başka bir şeyden bahsediyordu:d

alşsdkjf
Önce 9 kın sonra da 5 nova ile dövüşüp haki kullanma gereği bile duymadı adam. Evet. Saçma şeyler söylüyorum:d Muazzam.
Ulan keko işi ne güzel çeviriyorsun,mesela King yetmiş yaşında olsa,paso yatsa,Kizaru ile başedebilir mi ?

Her adam aynı değil kardesim lütfen anla şunu,King nere,Kara kral nere.

Marco'nun bunlara yaptıkları zaten tezimi doğruladı.

Bana Sengoku'nun Rayli'den güçlü olduğuna dair tek bir olay, işaret, icraat gösterin Sengoku diyecem.
allah meyvası yemiş adam;)
Ulan keko işi ne güzel çeviriyorsun,mesela King yetmiş yaşında olsa,paso yatsa,Kizaru ile başedebilir mi ?

Her adam aynı değil kardesim lütfen anla şunu,King nere,Kara kral nere.

Marco'nun bunlara yaptıkları zaten tezimi doğruladı.
Her adam tabikisi aynı değil yaw. Gerçi biz senlen neyi tartışıyorduk ben onu bile unuttum lanasdkjlflasdk

İnsaftan kastım birleşip denizcileri haritadan silelim dememeleri.

Ünvanlara fazla takılıyorsun. Sonuçta sağ kol dediğin Rayleigh bu seride efsane. Hiçbir amirali efsane olarak duyduk mu ? Bazı yonkouları bile efsane olarak duymadık. Bu birşeyleri biraz daha düşünmeni sağlamalı.
Ünvanlara fazla takılmamak lazımsa Rayleigh'in efsane diye anılmasna da çok takılmamak lazım yalnız. Efsane dediğimiz adam, Roger'ın tek darbesiyle ada turu yapan Oden'le en iyi ihtimalle yenişememiş adam. Kaido da dünyanın en güçlü adamıydı ama Tama'yı bile öldüremedi mesela. Ya da aynı Oden'den aldığı tek darbeyi kendine travma etmiş adam. Hatta 2. Darbeyi almasın diye adamları dolap çevirmek zorunda kalmışlar falan.

Sengoku hikaye için Rayleigh kadar değerli olmadığından çok işlenmiş biri değil bu yüzden çok bir aksiyonunu görmüyoruz ama serideki işlevini önceki mesajımda yazdım. Ayrıca tek hareketiyle Garp'ı kitlemiş adam. Bu yüzden sanıldığından daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Sengoku fikir olarakta güç olarakta Rayın önündedir :( Ama adamlık konusunda Ray ile boy ölçüşemez
Kumar borcu için kendine satan Rayleigh'den mi? :D
Sengoku'nun admlığını beğendiğimden değil ama Rayleigh'in adamlığı da sanıldığı kadar iyi değil aslında.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık