Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Şeytan bambu saldırısı Pica'nın parmağına denk gelmez.

Pica'yı Zoro gibi parçalarına ayırıp yok edemedikten sonra gözlem haki bir halta yaramaz. Zira tespit edip gidene kadar Pica yine yer değiştirir. Pica 1+0 stüdyo daire değil herif malikane. İstediği yere istediği zaman mesafe kısıtlaması olmadan gidebilir.
Benim kisisel dusuncem Pika’nin meyv
Şeytan bambu saldırısı Pica'nın parmağına denk gelmez.

Pica'yı Zoro gibi parçalarına ayırıp yok edemedikten sonra gözlem haki bir halta yaramaz. Zira tespit edip gidene kadar Pica yine yer değiştirir. Pica 1+0 stüdyo daire değil herif malikane. İstediği yere istediği zaman mesafe kısıtlaması olmadan gidebilir.
Meyveyi kullanmanin bir limiti olmali yoksa dedigin gibi baya bug oluyor. Kimi meyvelerde var bu sınır.

Kid zorodan güçlü olabilir;
Zoro iki yıl boyunca eğitim yaparken kid o sırada savaşarak güçleniyor eğer kid haki biliyorsa ki muakkak biliyordur. Bu durumda zorodan biraz güçlü olabilir. Bunu düşünme sebebim rayleigh hakinin belli bir düzey eğitim ile gelişebildiğini bundan sonrasında kafa kafaya dövüşler ile güçlendiğini söylemişti.

Kid zorodan güçlü olabilir;
Zoro iki yıl boyunca eğitim yaparken kid o sırada savaşarak güçleniyor eğer kid haki biliyorsa ki muakkak biliyordur. Bu durumda zorodan biraz güçlü olabilir. Bunu düşünme sebebim rayleigh hakinin belli bir düzey eğitim ile gelişebildiğini bundan sonrasında kafa kafaya dövüşler ile güçlendiğini söylemişti.
O zehirli oku atma iste. Bu arada saka maka oyle bir ihtimal yok. Zoro her alanda ustun gozukuyor suan Kid’den.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık