Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Bana göre h.haki kullanmayan bir karakter, h.hakisi olan "x" bir karakteri alamaz. İleride detaylıca işleneceğini ve önemine vurgu yapılacağını düşünüyorum. Yani rakibin b.hakisi senden çok daha üstün olsa bile "h.haki" ile bunu rahatlıkla kapatabilir. Çok fazla ek güç sağlayacağını bekliyorum işlendiği zaman.

Bu sebep ile Zoro dediğim oyu Kid diye değiştiriyorum.
İyide ozaman tashigi şuan serideki en güçlü kişilerden biri olmalı :)

Dediğin olursa seçilmiş kişi olayı olur.
Ve bence bu konuya yatırım yapma yarın birgün zoro h.haki açar falan :)

İyide ozaman tashigi şuan serideki en güçlü kişilerden biri olmalı :)

Dediğin olursa seçilmiş kişi olayı olur.
Ve bence bu konuya yatırım yapma yarın birgün zoro h.haki açar falan :)
Tashigi nasıl en güçlü çıkıyor orasını anlamadım ? :D Zoro'da bence de %100 h.haki çıkacak, Oda kendince bir zaman bekliyordur çizmek için. Ama konu zaman atlaması sonrası ile ilgili ve zaman atlaması sonrası Kid, Zoro'ya kıyasla h.haki faktörüne daha aşina olabileceği için Kid dedim.

Tashigi nasıl en güçlü çıkıyor orasını anlamadım ? :D Zoro'da bence de %100 h.haki çıkacak, Oda kendince bir zaman bekliyordur çizmek için. Ama konu zaman atlaması sonrası ile ilgili ve zaman atlaması sonrası Kid, Zoro'ya kıyasla h.haki faktörüne daha aşina olabileceği için Kid dedim.
Tashigide de h haki var

Bana göre h.haki kullanmayan bir karakter, h.hakisi olan "x" bir karakteri alamaz. İleride detaylıca işleneceğini ve önemine vurgu yapılacağını düşünüyorum. Yani rakibin b.hakisi senden çok daha üstün olsa bile "h.haki" ile bunu rahatlıkla kapatabilir. Çok fazla ek güç sağlayacağını bekliyorum işlendiği zaman.

Bu sebep ile Zoro dediğim oyu Kid diye değiştiriyorum.
Bu mantık adamı öldürür.

Her şeyin seviyesi önemli.

Chinjao dede bir ömür daha yaşasa X amirali yenemez. Bu başlı başına yeterli ki bu kervana Hancock da katılır muhtemelen. Hancock'un amiral alabileceğini düşünüyor musun?
Düşünmüyorum amiral abileceğini Chinjao ve Hancock için. Bunun sebebi amiral dediğimiz adamlarda da h.haki olması. Bir amiral h.haki kullanmıyorsa (yoksa) verdiğin Hancock ve Chinjao örneklerinden mantığım yanlış olur zaten. Diğer bir yandan h.haki ileri seviye olmadan bir halta yaramıyorsa gene mantığım yanlış çıkar. Bunu anca işlendiği zaman öğreniriz.

Bu arada Chinjao'nun dayak yemesi örneği henüz yetersiz benim için. Mantıken baktığımızda bu yanlış çıkarması lazım zaten ilk. Ama Oda meyvelerin uyanışını bile Dressrosa arc esnasında gösteriyor daha. Sırası gelmediği için özetle yetersiz buluyorum.

Düşünmüyorum amiral abileceğini Chinjao ve Hancock için. Bunun sebebi amiral dediğimiz adamlarda da h.haki olması. Bir amiral h.haki kullanmıyorsa (yoksa) verdiğin Hancock ve Chinjao örneklerinden mantığım yanlış olur zaten. Diğer bir yandan h.haki ileri seviye olmadan bir halta yaramıyorsa gene mantığım yanlış çıkar. Bunu anca işlendiği zaman öğreniriz.

Bu arada Chinjao'nun dayak yemesi örneği henüz yetersiz benim için. Mantıken baktığımızda bu yanlış çıkarması lazım zaten ilk. Ama Oda meyvelerin uyanışını bile Dressrosa arc esnasında gösteriyor daha. Sırası gelmediği için özetle yetersiz buluyorum.
Amirallerde kral haki olduğunu sanmıyorum. En azından çıkarsa sadece 1 kişide çıkar ama bana kalsa hepsinde olmalıydı o ayrı mevzu. Serinin ilk yarısı meyve+ucundan da hakiyle geçti. İkinci yarısı ise meyve uyanışı+hakiyle geçecek belli ki. Wano'yla birlikte haki kısmına girmeye başladık. Özellikle Elbaf'la birlikte kral hakiye sağlam bir giriş yapması lazım Oda'nın. Yoksa kral haki çok işlevsiz bir güç olarak kalacak. Ama amirallerin rengini solduran gücü +18 organı gibi sap gibi ortada bırakmaz herhalde Oda bey. Öyle umid ediyoruz en azından. Zahmet ederse beyefendi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık