Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Kid Luffy dövüşü hiç olmayacak gibi geliyor bana.Kaido olayından sonra zaten potansiyel müttefik gibi duruyor Kid.Ha Kaido arcta illaki show yapacaktır ama Luffy'le olası bir dövüş beklemiyorum.Zaten çok yüksek ihtimalle Kaido sonrası yavaş yavaş son savaşa giricez.Teach'in,hükümetin olduğu yerde Kid'e sıra gelmez gibi geliyor.
Yok yok garanti olacaktır. Boşuna ona özel tayfa vermedi mangaka. Rakipler de uyumlu birbirine. Zoro'ya yine klasik kesici bir rakip de düşüyor hatta. Sanji'ye de alevli birisini vermiş mesela, ateş püskürtüyor herif. :/

Boyun eğmeyip tasma takıldı. Bahsettiğim buydu.
Tasma takıldığı yok.Kidi öyle -sama çekerken gördük mü hayır.Adam boyun eğmemiş dayağını yemiş olay bu.

Kidd kesinlikle çok güçlü ama bu çok büyük aptal olduğunu değiştirmez.Bu Apoo'yla sen nasıl ittifak kurarsın ya?Adamın gösterildiği ilk başta bile bunun ne haltlar yiyeceği belli.Orası burası oynuyor duramıyor yerinde.Sinsi bir şey bu adamla ittifak mi kurulur.
Law çok mu güvenilir ? Adam hedef Kaido dedi yalan çıktı,ilk fırsatta satma planları yapıyordu Luffyi.Amacı tamamen Dressrosadaki arkadaşı indirmekti ve Luffyler bu yolda kullandığı kuklalardı.Sonradan imana geldi Law.

Yok yok garanti olacaktır. Boşuna ona özel tayfa vermedi mangaka. Rakipler de uyumlu birbirine. Zoro'ya yine klasik kesici bir rakip de düşüyor hatta. Sanji'ye de alevli birisini vermiş mesela, ateş püskürtüyor herif. :/
Dediğin gibi olsa daha güzel olur da Oda'nın Kid'le ilgili planları sonradan değişti gibi geliyor bana.Zaten Shabondy'de Luffy'e içten içe bir saygı duymuştu.Yeni Dünya girişinde tam tersi laflar söylesede görünen Kaido arcta müttefik olucaklar.Bir ihtimal Bonney hariç diğer novaları Kaido arcta işleyip bitirecek bence.Kid falan son savaşta Luffy yanında savaşa girer.

Dediğin gibi olsa daha güzel olur da Oda'nın Kid'le ilgili planları sonradan değişti gibi geliyor bana.Zaten Shabondy'de Luffy'e içten içe bir saygı duymuştu.Yeni Dünya girişinde tam tersi laflar söylesede görünen Kaido arcta müttefik olucaklar.Bir ihtimal Bonney hariç diğer novaları Kaido arcta işleyip bitirecek bence.Kid falan son savaşta Luffy yanında savaşa girer.
Kid'den yancı olmaz diyeyim ben. Fazla asi ve gururlu duruyor bu iş için. Wano'da geçici olarak güçlerini birleştirirler belki ama bu adam KK'lığı öyle Luffy'nin kara kaşına kara gözüne aldanıp da bırakmaz. Geçenlerde de yazmıştım hatta. Temizinden bir kavga çıkacaktır aralarında.

Kid'den yancı olmaz diyeyim ben. Fazla asi ve gururlu duruyor bu iş için. Wano'da geçici olarak güçlerini birleştirirler belki ama bu adam KK'lığı öyle Luffy'nin kara kaşına kara gözüne aldanıp da bırakmaz. Geçenlerde de yazmıştım hatta. Temizinden bir kavga çıkacaktır aralarında.
Mangaka Oda olunca Kaido arc sonrası Kid'den de karakterine uymayan hareketler görürsek şaşırmam valla.Yine de umarım dediğin gibi olur.O zaman seriye daha fazla heyecan gelir tabii.

Tasma takıldığı yok.Kidi öyle -sama çekerken gördük mü hayır.Adam boyun eğmemiş dayağını yemiş olay bu.

Law çok mu güvenilir ? Adam hedef Kaido dedi yalan çıktı,ilk fırsatta satma planları yapıyordu Luffyi.Amacı tamamen Dressrosadaki arkadaşı indirmekti ve Luffyler bu yolda kullandığı kuklalardı.Sonradan imana geldi Law.
Law yarı yolda bırakacak adam değil.Sırtından bıçaklayacak hiç değil.
Şu Kaido'nun özgüveni olmasa Kidd'e toprak atiyorlardi Apoo yüzünden.Ne kadar böle bi ölümü hak etmesede. Ittifak kurulacak adam var kurulmayacak adam var.

eustass kid ne yaptı ki bu kadar üstte tutuluyor anlamadım acıkcası, haki ? uber bir meyve ? yada bilmediğimiz bir sahnede bir generalin bu çocuk çok can yakacak mı dendi ? :D sadece ödüle bakaraktan güç sıralaması okunmaz. Urouge bunun bariz bir örneği big momun 4 komutanından birini indirmiş. roronoa zoro biraz çok sırıttı bana o yüzden onu hesaba katmadan en fazla gelişenin law oldugunu düşünüyorum acıkcası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık