Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Kid birilerine boyun eğmemiş diye yeriliyor mu yoksa ? Boyun eğmek belli kişilerin işi.
Kid'i yeren görmedim. Tabi gözümden kaçmış olabilir. Listedekilerin en güçlüsü diye düşünüyorum.

Resim falan atan olmuş da.
Ha o mu. Yergi olarak mı atıldı bilmiyorum.

Büyük fiyasko olur. :oleyo:
Olmaz umarım. Ama yazar Oda. Her şey beklenir :oleyo:

Son düzenleme:
Bence o iş ne zaman olacak biliyor musun? Tıpkı Shiki-Roger'da olduğu gibi Kid-Luffy kapışması da Luffy Raftel'i bulduktan sonra gerçekleşecek. Luffy'yi sıkıştıracaktır bir yerde. Ha bunun kafaya da dümen girer mi dersen onu bilemem xD Yani şu aralar dövüşeceklerini hiç sanmıyorum. Kid zaten Kaido'ya bilenmiştir tüm hırsıyla.

Vakti gelince güzel bir şekilde işlenecektir ve gücünü de gayet açık gösterecektir mangaka. Çok açık yani Luffy ile dövüşmesi için tasarlanmış bu adam, hem kendisi hem de tayfası. Bu yüzden anketin kazananı da Kid'dir benim için.
Kid Luffy dövüşü hiç olmayacak gibi geliyor bana.Kaido olayından sonra zaten potansiyel müttefik gibi duruyor Kid.Ha Kaido arcta illaki show yapacaktır ama Luffy'le olası bir dövüş beklemiyorum.Zaten çok yüksek ihtimalle Kaido sonrası yavaş yavaş son savaşa giricez.Teach'in,hükümetin olduğu yerde Kid'e sıra gelmez gibi geliyor.

Evet. Boyun eğmeyip, rezil oluyorsa en kötü aptaldır. En iyi de güçsüzdür ve bunun farkında bile değildir.
Boyun eğmeyip ölemiyor bile, Law'ın dediği gibi "Güçsüzler nasıl öleceklerine karar veremezler."
Kaido'ya yenilmesi üzerinden güçsüz demek ne kadar doğru ? Kaido dediğin adam zaten serinin zirve isimlerinden.Aptal olmasıda adam olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Evet. Boyun eğmeyip, rezil oluyorsa en kötü aptaldır. En iyi de güçsüzdür ve bunun farkında bile değildir.
Boyun eğmeyip ölemiyor bile, Law'ın dediği gibi "Güçsüzler nasıl öleceklerine karar veremezler."
Boyun eğip tasma takılması daha iyi herhalde.Sen bunu tercih edebilirsin ama be tercih etmem ve tercih etmeyeni daha da üstte tutarım.Seride herkesin bir Mangakası yok sıkışınca birini yollasın kurtarması için.

Kidd kesinlikle çok güçlü ama bu çok büyük aptal olduğunu değiştirmez.Bu Apoo'yla sen nasıl ittifak kurarsın ya?Adamın gösterildiği ilk başta bile bunun ne haltlar yiyeceği belli.Orası burası oynuyor duramıyor yerinde.Sinsi bir şey bu adamla ittifak mi kurulur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık