Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yükselmeyi En Çok Hak Eden Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    154
Konu biraz garip geldi bana neye göre oylayacağız? Çocukluğunda yaşadığı zorluklar mı? Ya da yaşadıkları dünyayı değiştirme amaçları yüzünden mi? Ve ya hayallerini mi kıyas alacağız? Hangisini öne koymalıyız şaşırdım doğrusu.

Konu biraz garip geldi bana neye göre oylayacağız? Çocukluğunda yaşadığı zorluklar mı? Ya da yaşadıkları dünyayı değiştirme amaçları yüzünden mi? Ve ya hayallerini mi kıyas alacağız? Hangisini öne koymalıyız şaşırdım doğrusu.
Orası sizin yorumunuza kalmış.Lucci çok çalışıyor diye dof ağlarını her yere yaymış diye Bege de mesela kaleyi içten fethetme amacıyla seçilebilir.Tabii kale mevzusu ironik :D

Ben potansiyel olarak değerlendirdim. Büyük idealleri olmasına, bunu gerçekleştirebilecek iradeye sahip olmasına, gerçekleştirmek için neler yaptığına dikkat ettim. Ve Kid'i seçtim. Büyük idealleri var, bunu gerçekleştirebilecek iradeye de sahip. Kaido'ya boyun eğmemiş. Ve ideallerin gerçekleştirmek için kol veriyor, Big Mom'a zarar veriyor ve ittifak oluşturuyor. Bunlara bakıp Kid'i seçtim. Bana göre yaşadığı fbler öncelikle ölçüt değil değerlendirme için.

Lucci zaten yükselmiş bir şekilde geri geldi ve mantıksız da değil. Adamdaki potansiyel, güç, şöhret her şey belliydi zaten. Belki de onu itecek rekabetten yoksun kaldı yıllardır sonra da Luffy bunu dövdü :D Böylece tekrar silkinip kendine gelip gerçek potansiyeline ulaşmaya başladı. Oyumu da buna atacağım.

Law, Kid, Drake, Bege bunlar gereksiz olmuş bence ankette. Hepsi "en kötü jenerasyon"dan zaten. Ve daha zamanları var bence zirvelerine falan.Ne kadar oldu sanki bunlar piyasaya çıkalı?!
.
Drake nerdeyse Smoker'la yaşıtmış yav.Bege hepsinden büyük.Diğerleri çocuk :D

Drake-33
Smoker-36
Bege-42 yaşında

Teach e verdim oyumu. Korsanlar Kralı olmayı olmayı hakeden sadece odur. En büyük hayali gerçekleştirmek için atlatmadığı badire ve yapmadığı Korsanlık kalmamıştır. Senaryo kurbanı olacağı için her zaman Oda'ya söveceğim. Saygılar. Ayrıca hükumet yıkılacaksa eğer D.'nin anlamını ver özünü kavrayıp bu işi gerçekleştirebilecek tek kişi Teach'dir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık