Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yükselmeyi En Çok Hak Eden Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    154
Smoker serideki belki de en şanssız karakter ya. :/ Kesinlikle yükselmeye açık, potansiyeli sağlam bir karakter olarak görüyorum kendisini. Sadece karşısına denk adamlar çıkmadı. :D
Luffy ile aralarında Roger-Garp tarzında bir ilişki olacağını zannetmiyorum. Coby güçlendiği zaman o yeri Coby alacak. :D Smoker son savaşta Tashigi ile birlikte Luffy'nin tarafında olur diye düşünüyorum uzun süredir. İsteğim de bu yönde.

Zoro'yu saymazsak Coby diyorum. Bu iki karakter bundan sonra alır başını gider. Tutabilene aşk olsun.

Lucci zaten yükselmiş yükseleceği kadar :)
Mingo'nun yükseliş devri bitti.
Smoker yükselemez bu gidişle.
Moria ve Law Luffy'nin yancısı olur en fazla.
Buggy makara. Yükselişi de makara için olur.
Bege yükselişe değil ölüme doğru gidiyor haberi yok.
Croco boy iade-i itibar ile geri döner. Fazlası olmaz.
Kidd de hak ediyor. Yeni dünyaya girdiğinden beri şamar oğlanı oldu ama geleceğini eskisi kadar parlak göremiyorum nedense ? Basireti bağlandı galiba bu çocuğun :/

Teach de Lucci gibi yükselmiş yükseleceği kadar. Bundan sonra da yukarı doğru önemli bir ivme yakalayacaktır. Ancak bu kendi çabaları ile değil meydanın kendine kalacak olmasından kaynaklı olur. Bu yüzden Teach çok iyi yerlere gelecek olmasına rağmen ona oy vermedim.

Drake nerdeyse Smoker'la yaşıtmış yav.Bege hepsinden büyük.Diğerleri çocuk :D

Drake-33
Smoker-36
Bege-42 yaşında
Yuh Smoker o yaşta saça başa napmış öyle :hhh: Vaay o zaman Smoker hakkında umudum ve beklentim tekrardan biraz yeşerebilir. Ama çok değil :D Drake ve Bege hakkında da zaten yaşlarının böyle olduğu biraz belliydi. Ben de piyasaya çıkışlarına vurgu yaptım bu yüzden.

Smoker. Şu seride yanlışı olmayan nadir karakterlerden biri Smoker. Karakter gibi karakter. Adaleti var, Tashigi-sama gibi bir yardımcısı var, meyvesi var, hakisi var, geçmişi, altyapısı var.... İmkan var ama önünü kesiyor Oda. Oda'nın çoluk çocuk sevdası var. Coby, helmeppo gibilerin Smoker'i geçmesi bildiğin ayıptır yazıktır.

Acilen bir şeyler yapmalı ve güçlenmeli Smoker. Yoksa bu gidişle gönüllerin amirali olarak kalacak:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık