Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
E aklın yolu biiirrr. :D
Ayrıca attığın resimde ezik bie mutantın kutu kola sayesinde neler başarabildiğini görüyorduk zaten.
Ben de o ezik mutantlar böyle değil de Sanji seviyesinde olsalar ve üstüne kutu kola alsalar neler başarırırlardı demiştim zaten.

O dediğin de yetersizlik olmaz ki. Gamma Knife'ı rakibine isabet ettirmek için dibine kadar sokulmak ve boş bir anında yakalaman gerekir. Ayrıca tekniğin bir de hazırlık evresi vardı diye hatırlıyorum. Belli bir düzeyin üstünde birine karşı bunları başarmak onun yaşındaki ve tecrübesindeki biri için bir zahmet çocuk oyuncağı olmasın. :bilmem:
Luffy yumruk, Sanji tekme, Zoro adamı kesmek için yaklaşmak zorunda. Çoğu karakter yakından dövüşüyor zaten. Adama yaklaşmak neden bir zorluk olarak görülüyor Law için? Ben Law çok güçsüz beceriksiz demiyorum ama eğer vuramadıysa kendi yetersizliğidir. Bu yetersizliğe ister tecrübe de ister başka bir şey. :(

Luffy yumruk, Sanji tekme, Zoro adamı kesmek için yaklaşmak zorunda. Çoğu karakter yakından dövüşüyor zaten. Adama yaklaşmak neden bir zorluk olarak görülüyor Law için? Ben Law çok güçsüz beceriksiz demiyorum ama eğer vuramadıysa kendi yetersizliğidir. Bu yetersizliğe ister tecrübe de ister başka bir şey. :(
Law'un dövüşü de hatırı sayılır bir oranda yakın mesafe ağırlıklı zaten. Benim kast ettiğim şeyin bu dediğin olmadığını anlarsın diye düşünmüştüm. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık