Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Anketten kid-sabo-zoro
Kid'in öleceğini düşündüğümden oyum sabo ve zoro'ya.
Sentoumaru'nun güç olarak Hawkins ve Cavendish'i geçeceğini düşünüyorum
Ayrıca neden bu cinsiyet ayrımcılığı? Bonney'de bir süpernova olmasına karşın sırf kadın olduğu için mi yok.:)))
Klişe olacak ama geleceğin big mom'ı da Bonney olur.
Dellinger,Rebecca ve Carrot'un buradaki bazı isimlerden daha güçlü olması beklenirken Oda'nın vasıfsızlığı yüzünden hepsinin gerisinde kalacaklar

Ace balonunu Luffy'den daha potansiyelli nasıl görebiliyosunuz anlamıyorum. Sırf Roger'ın oğlu olması farketmez hakisi olduğu halde haki kullanamayan adama balondan başka bir şey denmez. Luffy ise lastik gibi dandirik bişeyden neler çıkartmış adam. Bu ikisini saymazsak Zoro, Sabo, Law derdim. Coby'de var ama o sümüklünün Luffy seviyesine hiç bi zaman çıkamayacağı kanaatindeyim. Amiral olursa öpsün başına koysun.

Net Kid.
Belki Sabo bir tık daha gelişip Amiral seviyesine gelir.Adam olana bu seviye çok bile.

Kid gün gelicek ağızları açık bırakacak.Yonkouya yenildi diye adamı gömüyorlar ama en potansiyelli dediğimiz adam Bmyi göremedeb esir düşen biri.Seriyi de okumuyorlar herhalde.

Arkadaş Coby'nin sümükleri akarken hayranlıkla baktığı isimlerden biri olan Zoro'yu yazmamış, gelmiş Zoro'yu yazanlara rerörö yapıyor. Halbuki Coby'nin geleceği yer amiral, Zoro'nun hedefi başlı başına en az amiral. İlginç.

Sümüklü pembiş Coby, Lucci ve Cavendish'in olduğu yerde Sanji'nin olmaması üzdü.

Zoro ve Sabo en üstte sonra da Kid gelir diyorum.

Beğensek de beğenmesek de Sabo. Açık ve net. Lucci, Zoro, Kid, Coby de potansiyelli tabi.. ama Sabo, Luffy ve Ace ile aynı kulvarda; yani başka bir kulvarda anketteki diğer seçeneklerden.

Beğensek de beğenmesek de Sabo. Açık ve net. Lucci, Zoro, Kid, Coby de potansiyelli tabi.. ama Sabo, Luffy ve Ace ile aynı kulvarda; yani başka bir kulvarda anketteki diğer seçeneklerden.
Hadi Coby ve Lucci'yi geçtim de Zoro ve Kid'den ne kadar daha ayrı bir kulvarda, açabilir misin biraz daha bu kulvar meselesini ? :confused:

Zoro-Kid ikilisi yonkou gücüne ulaşacak kişiler olmasına rağmen Sabo'nun kulvarı ne kadar daha farklı olabilir ? Allah (haşa) falan mı olur yani nedir ? Yonkounun ilerisinde 10 adım daha olmadığı için komik geliyor bu söylemler kusura bakma :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık