Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Tetsu'nun skilli kullanınca neden başka senkro canavar kullanamıyoruz? Sadece Goyo Guardian oynanıyor. Daha önceden de böyle bir problem vardı. :bilmem:

3-4 gündür giremiyordum Trudge'ı kaçırmamak için girdim baktım bugün.

Luna'yı açmak içinde görevlerini yapıyorum aynı anda. Luna'yı yendim ödül olarak hem Sr Sunlight Unicorn'u hemde Ur Regilius'u aynı anda düşürdüm.

Bütün şansımı tek seferde harcadım sanırım. :/

3-4 gündür giremiyordum Trudge'ı kaçırmamak için girdim baktım bugün.

Luna'yı açmak içinde görevlerini yapıyorum aynı anda. Luna'yı yendim ödül olarak hem Sr Sunlight Unicorn'u hemde Ur Regilius'u aynı anda düşürdüm.

Bütün şansımı tek seferde harcadım sanırım. :/
Tetsu'nun skilli kullanınca neden başka senkro canavar kullanamıyoruz? Sadece Goyo Guardian oynanıyor. Daha önceden de böyle bir problem vardı. :bilmem:
Ranked destesi kuruyor musunuz siz. Rankedda seviye atlayınca gem geliyor. Abi siz niye dediğim desteleri kurmuyorsunuz. Legend garanti :D Durun size ucuz bir deste yapayım.

Harbiden @Themiss ya bi kaç deste göndersene. Metayi takip etmeyi bıraktım,şimdi paket açmakta kararsız kalıyorum açamıyorum.

Bide ben Palazoic Canadia,Widespread Ruin ve Floodgate Trap Hole gibi kartları toplamamışım. Desteden önce bunları toplasam daha mı mantıklı olur?

Harbiden @Themiss ya bi kaç deste göndersene. Metayi takip etmeyi bıraktım,şimdi paket açmakta kararsız kalıyorum açamıyorum.

Bide ben Palazoic Canadia,Widespread Ruin ve Floodgate Trap Hole gibi kartları toplamamışım. Desteden önce bunları toplasam daha mı mantıklı olur?
O kartlar ileride de kullanılabilir kartlar . Floodgate ve canadia oldukca önemli onlardan toplam 3 kartin olsa yeter . Vaillant Souls destesini aç orada mask change gibi güzel kartlarda var . Ben şöyle bedava güzel bir deste yapayım size

SU ana kadar oyuna hiç para yatırmadım .2-3 destede bir deste açıyor. 10-15 desteyi hiç açmamışımdır mesela. Siz de biriktirip tek desteye harcayin daha iyi olur sizin için. Bu oyunda ayni karttan 2-3 çeşit olmazsa anlami kalmıyor .

Deck shared! #DuelLinks
https://duellinks.konami.net/att/035b63e3d1e10fd2e12529c34c60f324179899a810

Şu deste card traderda rahatlıkla tamamlayacağıniz güzel bir deste. Burn destesidir .

DNA surgery ve Cipher soldier card traderda. Amazon swordswoman Sr ticketta ya da Mai den düşüyor . Lava golem marikten düşüyor . Diğerleri de pahalı olmayan kartlar zaten

Lava golem her tür rakibe 1000 puan hasar veriyor. Üstelik rakibin 2 canavarını tributr ediyor

Amazon swordswoman aldığı her hasarı karşıya yansıtıyor. 3000 Ataklı rakip canavar varsa rakip 1500 puan kaybediyor. Burn destesi için çok güzel.

Cipher soldier ise Warrior tıp canavarlara karşı 2000 atak ve defans kazanıyor. O yuzdem DNA surgery ile sahadaki bütün canavarları Warrior tıp yapmamız lazım. O zaman 3800 defans 3350 atağı oluyor .

Kuriboh rakibi oyalamak için. Bunun için wondstorm etaqua curse of anubis de kullanabilirsiniz .
Massivemoeph hem karşı canavarın direk atak yapmasını engellemiyor hem de atak ve defansını ikiye katlıyor.swordswoman için saldıracak yüksek Ataklı canavar veriyor .

Tuzak kartlarını da istediğiniz gibi dizebilirsiniz. Wall of d Floodgate drai shield vs vs.

Parasite enfecfion skili ise karşı tarafa parasite paradise ekliyor .Eğer cekerlerse 1000 hasar alıyorlar. Jaden Whistle da rakibin bu kartı çekmesini sağlıyor .

Bu deste rakibi kanser etmek üzerine kurulu. Bu desteye düzgün oynarsaniz legend Rank çıkarsınız .

Deck shared! #DuelLinks
https://duellinks.konami.net/att/035b63e3d1e10fd2e12529c34c60f324179899a810

Şu deste card traderda rahatlıkla tamamlayacağıniz güzel bir deste. Burn destesidir .

DNA surgery ve Cipher soldier card traderda. Amazon swordswoman Sr ticketta ya da Mai den düşüyor . Lava golem marikten düşüyor . Diğerleri de pahalı olmayan kartlar zaten

Lava golem her tür rakibe 1000 puan hasar veriyor. Üstelik rakibin 2 canavarını tributr ediyor

Amazon swordswoman aldığı her hasarı karşıya yansıtıyor. 3000 Ataklı rakip canavar varsa rakip 1500 puan kaybediyor. Burn destesi için çok güzel.

Cipher soldier ise Warrior tıp canavarlara karşı 2000 atak ve defans kazanıyor. O yuzdem DNA surgery ile sahadaki bütün canavarları Warrior tıp yapmamız lazım. O zaman 3800 defans 3350 atağı oluyor .

Kuriboh rakibi oyalamak için. Bunun için wondstorm etaqua curse of anubis de kullanabilirsiniz .
Massivemoeph hem karşı canavarın direk atak yapmasını engellemiyor hem de atak ve defansını ikiye katlıyor.swordswoman için saldıracak yüksek Ataklı canavar veriyor .

Tuzak kartlarını da istediğiniz gibi dizebilirsiniz. Wall of d Floodgate drai shield vs vs.

Parasite enfecfion skili ise karşı tarafa parasite paradise ekliyor .Eğer cekerlerse 1000 hasar alıyorlar. Jaden Whistle da rakibin bu kartı çekmesini sağlıyor .

Bu deste rakibi kanser etmek üzerine kurulu. Bu desteye düzgün oynarsaniz legend Rank çıkarsınız .
Sağol tavsiyelerin için :sapkali:

Rakip kanserden giderse mesuliyet sende ona göre :ehe:

Sen desteyi oyna ama empati kurma . Zamanında karşıma çok gelmisti .o yüzden sıkıntı olmaz
Şu Koaki Meiru destesini anlatabilir misin? Çözemedim şu desteyi bir türlü. Arada bir denk geliyorum; adam desteden bir kart alıyor, mezarlığa gönderiyor, geri alıyor, banishliyor. Bir bakıyorum benim sahadaki kartlar eksiliyor teker teker.

Online değil de yüz yüze oynasak "Birader sen napıyon bu oyun öyle oynanmaz" deyip kavga ederim adamla :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık