Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Ya sev ya da terket deniliyor bildiğin. :/ Şu ana kadarki anketlerin hepsinde Zoro'ya oy verdim ama artık veremem. Sanji zaten cepte. Üstüne de Roger da olunca Zoro'ya 3 hayırla uğurlanmak kalıyor ne yazık ki.

Zoro'culara sesleniyorum. Söyledikleriniz hoşuma gitmiyor. İnsanları zan altında bırakıyorsunuz Sanji oyları Zoro haterlarının falan diyerek. Zoro oyları Sanji haterlarının oyudur diye baskı yapan görmedim şuana kadar. Yapan varsa onu da kınıyorum. :artiz:

Sonra insanlar Zoro fanları çatal dilli falan dediğinde naif Zoro sevem insanlar kırılıyorlar. Onlar üzerine alınmasın lütfen dediğimi.

Zoro'culara sesleniyorum. Söyledikleriniz hoşuma gitmiyor. İnsanları zan altında bırakıyorsunuz Sanji oyları Zoro haterlarının falan diyerek. Zoro oyları Sanji haterlarının oyudur diye baskı yapan görmedim şuana kadar. Yapan varsa onu da kınıyorum. :artiz:

Sonra insanlar Zoro fanları çatal dilli falan dediğinde naif Zoro sevem insanlar kırılıyorlar. Onlar üzerine alınmasın lütfen dediğimi.
Genç Zorocular rahatsız :a:

Sanji'yi sevdiğimden değil ama bunu Uchiha Sasuke adını kullanan biri söylüyor. Yanlış anlama ciddiye alamadım. Önce Sasuke'ye bak. :D ;)
Haklısın bir bakıma dediğinde ama ben sasuke seven bir insan değilim geçmişte alınmış öylesine bir isim değistirmeyede pek uğraşmadım forumda çok takılamıyordum eskiden gerek duymadım.

Bence sanjinin son arc yaptığı şeyler yerine ölse daha iyiydi, tayfada zorodan sonra en aklı başında insan olarak gördüğüm sanji enies lobbyde arabastada tayfayı zekasıyla kurtaran sanji yerine aptallıklarıyla kaptanına zarar veren tayfasının ölümle burun burununa gelmesine neden olan belki tayfada iç karışıklık çıkmasına sebep olan bir karakter eskisinden fazla seviliyorsa forumda sıkıntı büyük.

yalnız bu forumdada öyle bir algı-rekabet oluşmuşki :D benim gibi hem Zoro'yu hem Sanji'yi seven üye sayısı az, illa 1 taraf olunup ötekinin gömülmesimi gerekiyor :/ objektif olun içinizden geldiği gibi davranın işte, Zoro'yu Sanjiden daha çok severim ama gidipde sırf bu yüzden Sanjiye oy atmamazlık yapmam :/ okama olayları olmayaydı iyidi genede :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık