Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
yalnız bu forumdada öyle bir algı-rekabet oluşmuşki :D benim gibi hem Zoro'yu hem Sanji'yi seven üye sayısı az, illa 1 taraf olunup ötekinin gömülmesimi gerekiyor :/ objektif olun içinizden geldiği gibi davranın işte, Zoro'yu Sanjiden daha çok severim ama gidipde sırf bu yüzden Sanjiye oy atmamazlık yapmam :/ okama olayları olmayaydı iyidi genede :oleyo2:
Bir zamanlar Sanji ile Zoro'yu aynı derecede seviyordum. Bu arctan sonra baya soğudum. Aynı şeyi wanoda Zoro'da yapsa ondan da soğurdum. Ayrıca forum bir tarafta olmaya zorluyor biraz Zorocu musun yoksa Sanjici mi şeklinde :D

Sanji'ye veren herkes Zoro'dan nefret ediyormuş. Kulağa saçma gelmiyor mu :D
Kesin konuşamam ama nefret edebilir, vermeyebilir. Bunun hesabı soruluyor sanki. Kim kime verdiyse verdi oyunu. Ben senn verdiğin oydan seni hater ilan etme hakkına ship değilim. Sen de değilsin. İsyanım buna.Ankete bakınca da Zoro ve Sanjiye oy atanlar büyük oranda aynı insanlar gibi duruyor. Bundan dolayıda dediğin gibi saçma geliyor bana da.

Sanji'yi severim. Bu arcta da sevdim. Bu arcta hatalı olan o değil baştan beri luffy idi bana kalırsa. Ha şu ellerinde çiçekler sırıta sırıta gittiği sahnede iyi sövmüştüm ama oy vermeye engel değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık