Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sadece akainun adalet anlayışının bu kadar fark yapabileceğini düşünmüyorum.. anime de jinbei demişti artık daha güçlü olduklarını ama denizcilere bu gücü katanın ne olduğunu söylemediler... ben wg nin yaşadıkları güç kaybından sonra bi balans ayarı çektiğini düşünüyorum..
Jinbe'den ziyade, Law söyledi Denizciler'in artık çok güçlü olduklarını.

aokiji bırakmasına rağmen nasıl güçlenmişler anlamadım.. halen 4 tane yonko varmış bozamamışlar düzeni wb olmamasına rağmen bide bir sürü çaylaklar türedi law kid apoo, kalan wb korsanlarıda var, joker moker, doflamingo bile kor-amirali emrine almış
senteumaru çapındaki adamları denizcilere sokmuş olabilirler.kong un denizcilere hükümettin özel güçlerinden takviye yapmış olma olasılığı yüksek(lucci gili eğiten yada lucci gilin üst devrelerine donanmaya sokmuş olabilirler) ,üstüne yeni denizcilerin garp ve sengoku gibi eğitmenleri var.alt yapıyı sağlama aldılar.vegapunk px leri geliştirdi,üstüne sayısıda artmıştır kesin.vegapunk un yapay ejder yaptığını gördük,bunları geliştirip wg nin hizmetine vermişte olabilir.

Aokiji, yonkou seviyesi olabilir belki ama Akainu o seviyeye çok uzak bence. Yeni dünyada her önüne gelende haki olacaksa eğer, Luffy'e rakip olarak Zoan yemiş sağlam, yeni biri olmalı. Zoro için kılıç ustası amiral de lazım aslında. Kizaru da zaten Sanji'nin payı..:oleyo:

Magellan amiral olamaz.Denizcilerin bünyesinde değil magellan.İmpel Down'daki kimse denizcilerin bünyesinde değil.

Tüm yorumları okuma fırsatım olmadı ama bence Magellan amiral olabilecek en uygun kişi, hakisi varmı yok mu bilmiyorum eğer hakide varsa amirallik için biçilmiş kaftan olur.
Magellan yardımcı müdür olmuştu sanki açıklandı kapakta yani adamın görevinde düşüş var amirallik onun için hayal.

Yonkou kaptanlarıyla amiraller arasında fark var, One Piece kurgusunda bu çok bariz. Aksi halde Yonkou'ların mekanı zaten NW'de bellidir. Gider 3 amiral toplar gelirdi. Ama yapamıyorlar demek ki. Şu anda WB dahil Yonkou kaptanlarının tam gücünü görmedik. Zaten WB dışında Yonkou kaptanı görmedik detaylı olarak da onu da yarım yamalak gördük. H. Haki kullanmak istedi, kan tükürdü onu bile kullanamadı. Bu haldeki WB, kalp krizi geçirip yerde kıvranırken Amiral Akainu'dan magma yumruğu yiyor ve 1 cm kımıldamıyor. Ama WB fırsatını yakalayıp Akainu'nun arkasına geçtiğinde Akainu 2-3 bölüm baygın olarak yer altında yatabiliyor. Aradaki fark bu kadar. Hadi WB en güçlüsüydü diyelim. Öyle olsa bile Shanks geldiğinde Akainu, kendisini ondan güçlü göremiyor. Görse dalardı zaten. Sengoku'nun böyle bir durumda Akainu'yu zaptetme durumu söz konusu olmazdı. Akainu söz dinleyen bir tip değil çünkü. Kendisini daha güçsüz gördüğü için kılıcı görünce donup kalıyor.
Zaten bu durumda yonkou tafası ön plana çıkıyor bana göre. Amirallerin dışındaki denizcileri çok düşük seviyede kalıyor ve bu sadece bu dönem için geçerli. Amiraller meyvelerini okadar iyi kullanıyor ki yonkou ile bir tutuyorum. Misal Kizaru Wb'yi lazerliyor ve Wb'nin elinden bir şey gelmiyor. Teke tekte yonkou=amiraldir bana kalırsa

evet o kadar eşitler ki beyazsakal göğsünde 1 kılıç yarası,iç organları erimiş,yüzünün yarısını kaybetmiş halde 2 atıyor.
Senin açından sende haklısın ama şöylede bir gerçek varki aynı akainu 2 dk sonra tekrar ortaya çıktı. Wb bu dediklerinide yapamasa ne olurdu bilmiyorum.Çizik almadan koca savaşı bitireceklerdi nerdeyse adamlar. Amiralleri yonkou ile eşit tuttuğum halde amirallerin kalıcı yaralar derin kesikler almasını beklerdim savaştan.

orda WB en güçsüz halindeydi savunma olarak ama sence Akainunu yerinde Shanks olsaydı ve o yumruğu shanks yeseydi noolurdu ? Amiralleri küçümsemeyelim yani :) kalıbımı basarım Shanks WB ile vs atsaydı Akainu kadar zarar veremezdi (herif yüzünün yarısını aldı daha ne olsun).

He Shanks vs Akainu olsa bencede Shanks alır ama ZORLANARAK.
Ona bakilirsa shanksinda kolu yok ! acaba diğer yonkoulardada bişiler varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık